Slovácko v přípravě remizovalo s Myjavou

sobota, 24. 1. 2015 13:12

Slovácko po středeční kanonádě v zápase s Kroměříží zajíždělo na slovenskou Myjavu, kde remizovalo 1:1, když ve druhém poločase vyrovnával Eldar Civič.

Domácí byli v prvním poločase aktivnější a vytvořili si několik šancí. Jedna z nich skončila ve 14. minutě vedoucí brankou, kdy Milana Heču prostřelil Pekárek.

Ve 20. minutě domácí hráči nastřelili tyčku, když se do míče opřel Marek Kuzma.

Slovácko si vážnější šance vytvořilo až ve druhém poločase po hromadném střídání. Vyrovnání přinesla 70. minuta, kdy se do přetaženého centru opřel Eldar Civič, který prudkou střelou na vzdálenější tyč nedal domácímu gólmanovi šanci.

Slovácko nakonec mohlo strhnout vedení na svou stranu, ale střelu Luboše Kaloudy domácí gólman vyrazil mimo tři tyče.

FC Spartak Myjava - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
Branky: 14. Pekár – 70. Civič

1.FC Slovácko: Heča (64. Daněk) – Prajza, Mezlík (64. Rada), Břečka (64. Košút), Reinberk (64. Šimko) – Kerbr (64. Kalouda), Valenta (64. Šumulikoski), Sadílek (64. Havlík), Trávník (64. Civič), Hlúpik (64. Galuška) – Zajíc

neděle, 19. 11. 2017 14:26

Slovácko Plus: Stanislav Hofmann a Petr Reinberk před 2 hodinami
Slovácko Plus: Stanislav Hofmann a Petr Reinberk

Slovácko v poháru pojede do Jablonce včera, 12:32