Slovácko veze ze Zlína bod za remízu 1:1

neděle, 09.08.2020 16:06

Rezervní tým Slovácka v úvodním kole MSFL zajížděl, stejně jako to čeká ligový A-tým, do Zlína. V krajském derby se nakonec zrodila remíza 1:1, když Slovácko vyrovnávalo v poslední minutě utkání.

Branky padaly v úvodu a na konci zápasu. Nejprve šli domácí do vedení již ve 4. minutě, kdy se prosadil domácí Mlýnek a v poslední minutě utkání vyrovnal za Slovácko Michal Suchý.

Trenér Saňák hodnotil první zápas MSFL: „Typické úvodní utkání sezony, velká snaha, bojovnost, soubojovost. V první poločase byli lepší domácí, především v úvodní půlhodině, ke konci poločasu jsme se začali zlepšovat a vypracovali si dvě silné možnosti k vyrovnání. Ve druhém poločase jsme zlepšili organizační hry, trochu se víc odvážili a jsem přesvědčen, že i když vyrovnání přišlo na konci, tak jsme si ho plně zasloužili.

FC FASTAV ZLÍN "B" - 1.FC SLOVÁCKO "B" 1:1 (1:0)

Branka: 90. Suchý

Sestava 1. FCS: Andres - Kostka, Suchý, Srubek, Jamný (78. Janás) - Pek (45. Velecký), Řihák (25. Kudela) Vincour (78. Bartoš) - Tomaštík, Vecheta, Juroška