Slovácko vyhrálo ve Frýdku-Místku 2:0

středa, 31. 8. 2011 19:00

Slovácko ve 3. kole poháru Ondrášovka Cup narazilo na Frýdek-Místek. Diváci na stadionu se dočkali typického pohárového střetnutí, ve kterém namotivovaní domácí favorita značně potrápili. O osudu utkání nakonec rozhodly branky Jana Trousila a Jana Lukáše. Slovácko tak, po výhře 2:0, postoupilo do 4. kola poháru.

Slovácko vstoupilo do utkání aktivně, ale do čisté gólové šance se hráči nedostali. Domácí se osmělili v 17. minutě, kdy se do míče opřel Chýlek, ale jeho tvrdá střela minula branku.

Ve 24. minutě se do šance dostal Milan Kerbr, který byl v minulé sezóně nejlepším střelcem práve Frýdku-Místku, ale střela mu nesedla.

Ve 27. minutě zahrávalo Slovácko rohový kop. Míč se dostal k Janu Trousilovi, který poslal Slovácko do vedení.

Slovácko mohlo do poločasu vedení navýšit, ale Valentovu střelu ze 39. minuty bravurně zlikvidoval domácí gólman Lužný.

Druhý poločas začal aktivitou domácího celku, který několikrát nebezpečně prověřil pozornost Miroslava Filipka.

O výsledku rozhodl v 87. minutě Jan Lukáš Lukáš, který překonal domácího gólmana. Slovácko tak zvítězilo Ve Frýdku-Místku 2:0 a postoupilo do dalšího kola poháru.

3. kolo poháru přineslo několik překvapení. Již včera vypadla Bohemians 1905, která prohrála na půdě Znojma 2:1. V dnešních zápasech se největší překvapení zrodilo v Převýšově, kde domácí tým porazil Slavii Praha 3:0.