Slovácko zdolalo Slovan Bratislava 3:2

sobota, 9. 10. 2010 14:37
Slovácko vyplnilo reprezentační pauzu přátelským utkáním se Slovanem Bratislava.

Hráči 6. týmu Gambrinus ligy v prvním poločase svému soupeři skoro nic nedovolili a dokázali první vážnější šance skórovat. V 17. minutě Kuncl vysunul na pravé straně Fujerika, jenž zpětnou přihrávkou našel osamoceného Hlúpika, pro kterého nebyl problém dopravit míč do prázdné brány. Neuběhly ani dvě další minuty a Slovácko vedlo již o dvě branky, když se prosadil Ondřejka. Impozantní dvacetipětiminutovku uzavřel opět Ondřejka, který se prosadil po centru od jeho kolegy z útoku Švancary. Hosté stačili do konce prvního poločasu snížit brankou Božiče z rohového kopu.

Do druhého poločasu hosté několik hráčů prostřídali, mimochodem nastoupil v dresu belasich i Milan Ivana a bylo to na jejich výkonu znát. Slovácko však pozorně bránilo a podnikalo nebezpečné protiútoky. Navýšit skóre Slovácka mohl v 68.minutě Fujerik, ale trefil pouze břevno. V závěru utkaní se ještě jednou měnil výsledek po střele Juraje Halenára, který snížil na konečných 3:2.

Branky: 19. a 23. Ondřejka, 17. Hlúpik - 42. Božič, 86. Halenár.

Sestava Slovácka: Heča – Kubáň, Starý, Mezlík, Kuncl (68. Valenta V.) – Hlúpik, Valenta, Perůtka ( 46. Kordula), Fujerik – Švancara ( 46. Volešák)