Slovácko zvítězilo nad Sarajevem 2:0

středa, 26. 6. 2019 20:27
sarajevo260619.JPG

Slovácko na soustředění ve Slovinsku porazilo mistra bosenské ligy 2:0 díky brankám ve druhém poločase. Nejprve se prosadil Zajíc a první brankou se v dresu Slovácka představil i Dvořák.

První poločas se odehrával za velkého vedra a oba týmy se spíše oťukávaly. Více šancí si však vytvořilo Slovácko.

První velká šance byla k vidění ve 26. minutě, kdy se k zakončení dostal Navrátil, ale byl z toho pouze rohový kop.

Sarajevo hrozilo pouze sporadicky a pozorná obrana s gólmanem Porcalem vše hasila v zárodku.

Na druhé straně měl ve 37. největší šanci zápasu Tomáš Zajíc, ale ve vyložené šanci netrefil odkrytou branku Sarajeva.

Branky se diváci dočkali až ve druhém poločase a to v 62. minutě, kdy se uvolnil Kalabiška, který následně vybídl ke skórování Zajíce, který otevřel skóre utkání.

V 76. minutě to bylo již 2:0, když se po centru do pokutového území nadvakrát prosadil nováček Dvořák.

FK SARAJEVO – 1.FC SLOVÁCKO 0:2 (0:0)

Branky: 62. Zajíc 76. Dvořák

Sestava (1. poločas): Porcal - Kok, Franič, Šimko, Juroška – Vasiljev, Sadílek, Daníček, Topič, Navrátil - Zajíc

Sestava (2. poločas): DaněkReinberk, Krejčí, Šimko, Divíšek – Furian, Tischler, Havlík, Kalabiška – Dvořák, Zajíc (65. Navrátil)