Slovácko zvítězilo v Senici 1:0

sobota, 01.08.2020 18:47
senica010820.JPG

Slovácko v přípravě i nadále pokračuje bez ztráty, když dokázalo i ve čtvrtém zápase zvítězit. O osudu utkání v Senici rozhodl ve 39. minutě Jan Navrátil.

V prvním poločase se dlouho hrálo hlavně mezi šestnáctkami, bez kvalitnější finální přihrávky. Slovácko ohrozilo brankáře Fryštáka nejprve z přímého kopu Havlíka, ale domácí gólman míč mířící pod břevno vytáhl na roh.

Skóre se v prvním poločase přeci jen měnilo, když ve 39. minutě po rychlém brejku našel Petr Reinberk lépe postaveného Navrátila, který otevřel skóre utkání.

Slovácku v prvním poločase zatrnulo při srážce domácího útočníka s gólmanem Nemravou. Z hrozivě vypadající srážky však gólman Slovácka, na rozdíl od domácího hráče, vyvázl bez zranění.

Druhý poločas začal aktivněji Nejprve mělo šanci Slovácko, když Klimentova střela mířila těsně vedle domácí branky a na druhé straně viděli diváci závar před gólmanem Nemravou, který však nakonec zasahovat nemusel.

Ve druhém poločase se hrál svižnější fotbal než v prvním dějství, nicméně stejně jako v prvním poločase toho mezi tři tyče moc nemířilo.

V závěru viděli diváci dvě zajímavé šance. Nejprve musel předvést jeden ze svých zákroků gólman Nemrava a o chvíli později na druhé straně Rezek hledal křižnou přihrávkou Navrátila, kterému však chyběly centimetry.

Brankou neskončil ni volej Cicilia z těžké pozice, a tak Slovácko zvítězilo i ve čtvrtém zápase přípravy, když porazilo Senicu 1:0.

FK SENICA – 1.FC SLOVÁCKO 0:1 (0:1)

Branka: 39. Navrátil

Sestava 1.FC SLOVÁCKO: Nemrava – Kalabiška (46. Divíšek), Kadlec, Šimko, Reinberk (46. Daníček) – Navrátil, Kohút (46. Cicilia) Sadílek (61. Kubala), Havlík, Petržela (61. Rezek) - Kliment (61. Hofmann)