Soustředění U19: Mnichov 1860 – 1.FCS 1:3

čtvrtek, 7. 2. 2013 10:04
Soustředění U19: Mnichov 1860 – 1.FCS 1:3
soustredeni070213.jpg

V rámci týdenního soustředění ve Zruči u Plzně sehráli svěřenci trenérů J.Kameníka a J.Kowalíka tři přátelská utkání. Z konfrontací proti různým typům soupeřů si odnáší vyrovnanou bilanci a především výhra nad bundesligovým Mnichovem 1860 stojí za povšimnutí.

U19: 1860 Mnichov - 1.FCS  1:3 (0:1)
Branky: Kübl, Michna, Sadílek.
Sestava: Kohoutek – Palička, Řepka, Pilka, Rusňák – Kübl, Michna (Holík), Sadílek, Slaný (Tesař) – Janečka, Fojtášek.
Poslední utkání v rámci soustředění sehrálo Slovácko v Německu proti celku z Mnichova. Už v začátku utkání si tým z Uherského Hradiště vytvořil mírnou převahu a i na těžkém terénu dokázal kombinovat a tvořit si šance. Domácí hrozili z rychlých protiútoků, které ale v první půli nedotáhli do brankové podoby. Naopak to byli hráči ze Slovácka, kteří ve 31 minutě udeřili. Příhru Fojtáška zužitkoval Kübl a zakončil akci střelou k tyči.
V začátku druhé půle se domácí zlepšili a zatlačili hosty před jejich branku. V 60 minutě dokázali srovnat skóre utkání na 1:1. Inkasovaná branka ale hráče Slovácka motivovala. Zlepšili pohyb, zpřesnili přihrávky a začali Mnichov opět přehrávat. Výsledkem byly branky Michny, který využil chyby domácí obrany a v poslední minutě utkání Sadílka, který se dokázal individuálně prosadit.

Dukla Praha U21 - 1.FCS U19 7:4
Branky: Kübl, Ťok, Slaný, Michna
Atraktivní utkání, ve kterém se hra přelévala z jedné strany na druhou. Oba týmy se soustředili spíše na ofenzivu, naopak v obranné fázi se vyskytla řada nedostatků. Slovácko darovalo soupeři minimálně čtyři branky po individuálních chybách. V útočné fázi si kromě vstřelených branek vypracovalo další brankové příložitosti, které vlivem nepřesností a nedostatečného důrazu nedokázalo proměnit.
Sestava: Kohoutek - Groulík (Palička), Řepka (Bucala), Pilka, Rusňák - Michna, Ťok (Cigánek), Sadílek (Holík) - Fojtášek (Slaný), Janečka (Silný), Kübl (Tesař).

Rokycany (muži) - 1.FCS U19 3:3
Branky: Janečka, Slaný, Sadílek
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvních z nich sice mladí hráči Slovácka měli herní převahu, ale byl to právě soupeř, který se dokázal třikrát gólově prosadit. Ve druhé půli se útočná fáze Slovácka zkvalitnila a vyložené brankové příležitosti dotáhli hráči do brankové podoby.
Sestava: Kohoutek - Groulík (Rusňák), Cigánek (Pilka), Řepka (Bucala), Palička - Slaný (Silný), Holík (Michna), Sadílek, Kübl - Tesař  (Fojtášek), Janečka.
Komentář trenéra Jan Kameníka: V posledních dvou utkáních jsme dokázali vstřelit sedm branek, což je určitě pozitivní. Nicméně stále potřebujeme na jeden gól minimálně 4 - 5 vyložených příležitostí. Útočná fáze musí být efektivnější, což souvisí s přesností a razancí v zakončení. Otazníkem zůstavá obranná fáze, kde soupeři vždy darujeme branky po hrubých individuálních chybách. Čeká nás měsíc intenzivní práce, ve které se musíme zlepšit.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
před 9 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Slovácko modré

Tričko Slovácko modré
390 Kč

Body dětské

Body dětské
350 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
450 a 550 Kč

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub
290 a 390 Kč

Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U19 a U18: Slovácko přivezlo body z Olomouce před hodinou
U19 a U18: Slovácko přivezlo body z Olomouce

Hofmann: Tři branky hlavou jsme nečekali před 4 hodinami
Hofmann: Tři branky hlavou jsme nečekali

U13 v boji o 3. místo porazila ostravský Baník před 4 hodinami
U13 v boji o 3. místo porazila ostravský Baník

Utkání se Sigmou Olomouc ve fotografiích před 8 hodinami
Utkání se Sigmou Olomouc ve fotografiích

Turnaj o pohár Vysokých Tatier před 9 hodinami
Turnaj o pohár Vysokých Tatier

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace