Soustředění U19: Mnichov 1860 – 1.FCS 1:3

čtvrtek, 7. 2. 2013 10:04
Soustředění U19: Mnichov 1860 – 1.FCS 1:3
soustredeni070213.jpg

V rámci týdenního soustředění ve Zruči u Plzně sehráli svěřenci trenérů J.Kameníka a J.Kowalíka tři přátelská utkání. Z konfrontací proti různým typům soupeřů si odnáší vyrovnanou bilanci a především výhra nad bundesligovým Mnichovem 1860 stojí za povšimnutí.

U19: 1860 Mnichov - 1.FCS  1:3 (0:1)
Branky: Kübl, Michna, Sadílek.
Sestava: Kohoutek – Palička, Řepka, Pilka, Rusňák – Kübl, Michna (Holík), Sadílek, Slaný (Tesař) – Janečka, Fojtášek.
Poslední utkání v rámci soustředění sehrálo Slovácko v Německu proti celku z Mnichova. Už v začátku utkání si tým z Uherského Hradiště vytvořil mírnou převahu a i na těžkém terénu dokázal kombinovat a tvořit si šance. Domácí hrozili z rychlých protiútoků, které ale v první půli nedotáhli do brankové podoby. Naopak to byli hráči ze Slovácka, kteří ve 31 minutě udeřili. Příhru Fojtáška zužitkoval Kübl a zakončil akci střelou k tyči.
V začátku druhé půle se domácí zlepšili a zatlačili hosty před jejich branku. V 60 minutě dokázali srovnat skóre utkání na 1:1. Inkasovaná branka ale hráče Slovácka motivovala. Zlepšili pohyb, zpřesnili přihrávky a začali Mnichov opět přehrávat. Výsledkem byly branky Michny, který využil chyby domácí obrany a v poslední minutě utkání Sadílka, který se dokázal individuálně prosadit.

Dukla Praha U21 - 1.FCS U19 7:4
Branky: Kübl, Ťok, Slaný, Michna
Atraktivní utkání, ve kterém se hra přelévala z jedné strany na druhou. Oba týmy se soustředili spíše na ofenzivu, naopak v obranné fázi se vyskytla řada nedostatků. Slovácko darovalo soupeři minimálně čtyři branky po individuálních chybách. V útočné fázi si kromě vstřelených branek vypracovalo další brankové příložitosti, které vlivem nepřesností a nedostatečného důrazu nedokázalo proměnit.
Sestava: Kohoutek - Groulík (Palička), Řepka (Bucala), Pilka, Rusňák - Michna, Ťok (Cigánek), Sadílek (Holík) - Fojtášek (Slaný), Janečka (Silný), Kübl (Tesař).

Rokycany (muži) - 1.FCS U19 3:3
Branky: Janečka, Slaný, Sadílek
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvních z nich sice mladí hráči Slovácka měli herní převahu, ale byl to právě soupeř, který se dokázal třikrát gólově prosadit. Ve druhé půli se útočná fáze Slovácka zkvalitnila a vyložené brankové příležitosti dotáhli hráči do brankové podoby.
Sestava: Kohoutek - Groulík (Rusňák), Cigánek (Pilka), Řepka (Bucala), Palička - Slaný (Silný), Holík (Michna), Sadílek, Kübl - Tesař  (Fojtášek), Janečka.
Komentář trenéra Jan Kameníka: V posledních dvou utkáních jsme dokázali vstřelit sedm branek, což je určitě pozitivní. Nicméně stále potřebujeme na jeden gól minimálně 4 - 5 vyložených příležitostí. Útočná fáze musí být efektivnější, což souvisí s přesností a razancí v zakončení. Otazníkem zůstavá obranná fáze, kde soupeři vždy darujeme branky po hrubých individuálních chybách. Čeká nás měsíc intenzivní práce, ve které se musíme zlepšit.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 20. 5. 2019 19:34
> všechna videa
FANSHOP
Propiska

Propiska
45 Kč

Vlajka 1.FCS

Vlajka 1.FCS
190 Kč

Tričko Slovácko modré

Tričko Slovácko modré
390 Kč

Polštář FCS

Polštář FCS
365 Kč

Hrnek pruhovaný

Hrnek pruhovaný
190 Kč

Štamprle Slovácko

Štamprle Slovácko
60 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím včera, 10:50
Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím

Víkendové výsledky mládežnických celků úterý, 21. 5. 2019 11:25
Víkendové výsledky mládežnických celků

Juniorka porazila Mladou Boleslav pondělí, 20. 5. 2019 18:28
Juniorka porazila Mladou Boleslav

Jan Navrátil: Podali jsme špatný výkon neděle, 19. 5. 2019 09:13
Jan Navrátil: Podali jsme špatný výkon

VIDEO: Tiskovka po zápase na Dukle sobota, 18. 5. 2019 20:29
VIDEO: Tiskovka po zápase na Dukle

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace