Soutěž o zájezd za 20.000,- Kč

neděle, 1. 5. 2011 13:45
Soutěž o zájezd za 20.000,- Kč
znak_1fcs.jpg

Smyslem tohoto statutu je úprava pravidel spotřebitelské soutěže nazvané „Soutěž o zájezd za 20.000,- Kč“ (dále jen „soutěž"). Tento statut je jediným dokumentem, který závazně upravuje pravidla uvedené soutěže ve vztahu ke spotřebitelům.

Tato pravidla nemohou být po vyhlášení soutěže měněna. Organizátorem a pořadatelem soutěže je společnost 1.FC SLOVÁCKO, a.s. , Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora, Stonky 655, Uherské Hradiště, PSČ 686 01 (dále jen „pořadatel“).

Soutěž bude probíhat v termínu od 13. června 2010 do 20. července 2010 na území České republiky.

Spotřebitel se zúčastní soutěže tak, že správně vyplní slosovací kupón a odevzdá ho pokladním při výměně permanentek do okýnka u hlavní pokladny, nebo na sekretariátu Společnosti 1.FC Slovácko a.s. Městského fotbalového stadionu v Uherském Hradišti. Kupón obdrží každý spotřebitel při zakoupení Permanentní vstupenky na zápasy 1.FC SLOVÁCKO v sezoně 2011/2021.

Spotřebitel je povinen uvést své jméno, příjmení a obec svého trvalého pobytu.

Vítězem soutěže se stane účastník, který bude pořadatelem vylosován ze všech správně vyplněných kupónů. Ten bude představen v průběhu poločasové přestávky prvního domácího utkání 1.FC SLOVÁCKO v 1.Gambrinus lize v ročníku 2011/2012. Losování bude provedeno způsobem zajišťujícím náhodnost výběru bez možnosti výběr výherce jakkoli vědomě ovlivnit.

Hlavní výhrou v soutěži je:

Zahraniční zájezd pro 2 osoby v hodnotě 20.000,- Kč. Jedná se o zájezd dle vlastního výběru ze sortimentu CK Promabyt, a.s.

Uzávěrka soutěže (poslední den, kdy je možno zúčastnit se soutěže) je 20. července 2011. Slosovací lístky odevzdané po tomto datu nebudou do soutěže zařazeny.

Nárok na hlavní výhru je možno uplatnit nejpozději do 31.07.2011, a to písemně na adrese sídla pořadatele. Hlavní výhra bude předána výherci osobně formou poukazu poté, co prokáže svoji totožnost platným dokladem (občanský průkaz, cestovní pas). Termín převzetí výhry bude stanoven po vzájemné dohodě výherce a pořadatele.

Výhru nelze vyplatit alternativně v hotovosti ani vyměňovat za jiné nepeněžité plnění.

Další ustanovení:

Vyhraje-li hlavní výhru osoba mladší 18 let, musí být při převzetí výhry doprovázena zákonným zástupcem, který převzetí výhry písemně potvrdí.

Pořadatel na vlastní náklady vypořádá zákonné daňové povinnosti vyplývající z přijetí výhry.

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že pořadatel, tj. společnost 1.FC SLOVÁCKO, a.s. , Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora, Stonky 655, Uherské Hradiště, PSČ 686 01, je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména, podobizny a obrazové či zvukové záznamy výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech pořadatele po dobu 1 roku od skončení této soutěže. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s tím, aby osobní údaje poskytnuté během této soutěže byly až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností 1.FC SLOVÁCKO, a.s. , Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora, Stonky 635, Uherské Hradiště, PSČ 686 01, jakožto správcem, za účelem vyhodnocení soutěže a dalšího marketingového zpracování.

Marketingovým zpracováním se rozumí zejména nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o marketingových akcích, zahrnující i telefonické kontaktování a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů, jakož i dalších elektronických prostředků, a to po dobu neurčitou. Účastník soutěže, který poskytl správci osobní údaje, má právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle §§ 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb.

Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluje účastník dobrovolně a může jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno.

O soutěži bude pořadatel informovat prostřednictvím internetové kampaně na vybraných internetových portálech a na www.fcslovacko.cz a www.fcslovacko.com.

Pořadatel soutěže neodpovídá za případné škody vzniklé výhercům soutěže v souvislosti s užíváním výhry.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti 1.FC SLOVÁCKO, a.s. a ostatních na této akci spolupracujících společností. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem uvedených společností, výhra není platná a nepředá se.

Každý účastník je povinen se seznámit s úplnými pravidly, která jsou pro něj účastí v soutěži plně závazná.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
čtvrtek, 15. 11. 2018 19:59
> všechna videa
FANSHOP
Bunda Nike světle modrá

Bunda Nike světle modrá
1390 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub
290 a 390 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci včera, 08:00
VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci

MOL CUP: Slovácko prohrálo v Liberci 0:1 čtvrtek, 15. 11. 2018 19:18
MOL CUP: Slovácko prohrálo v Liberci 0:1

Nový trenér Svědík před prvním zápasem středa, 14. 11. 2018 22:00
Nový trenér Svědík před prvním zápasem

VIDEO: Ohlasy po zápase s Libercem pondělí, 12. 11. 2018 11:44
VIDEO: Ohlasy po zápase s Libercem

U19 a U17: Ve Zlíně prohra a výhra pondělí, 12. 11. 2018 11:39
U19 a U17: Ve Zlíně prohra a výhra

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace