Soutěž s Kappou - nakup za 300 a vyhraj!

pátek, 24. 5. 2013 09:00

Kdo nakoupí fan předměty či zboží z nové jarní kolekce Kappa v hodnotě minimálně 300 Kč ve FanShopu 1.FC Slovácko na Mariánském náměstí v Uherském Hradišti, bude zařazen do soutěže o hodnotné ceny (PERMANENTKY NA NOVOU SEZÓNU, mikiny, dresy..).

Losování výherců proběhne během poločasové přestávky domácího utkání s Baníkem Ostrava, které se odehraje v neděli 26. května od 18:00 hod.

Nová letní kolekce Kappa!
Ve FanShopu rovněž naleznete od tohoto týdne novou letní kolekci Kappa, která bude v prodeji se slevou 10%

Nakup ve FanShopu a pojď zadarmo na Baník a do VIP!
Každý, kdo v období od pátku 17. do pátku 24. května učiní ve FanShopu 1.FC Slovácko jednorázový nákup v hodnotě 1500,- Kč obdrží na utkání s Baníkem Ostrava vstupenku zdarma. Při nákupu na 2500,- Kč obdrží dotyčný Modrou VIP vstupenku, součástí které je zápasový zpravodaj a občerstvení ve VIP stanu.