Sprinter, maratonec i asistence kola pro Slovácko

čtvrtek, 18. 9. 2014 08:15

I když v Českých Budějovicích Slovácko kvůli špatné první půli nakonec jen remizovalo 2:2, tak hráči Slovácka ovládli hned několik rubrik 7. kola Synot ligy.

Po Luboši Kaloudovi (453 metrů) a Jaroslavu Divišovi (468m) se stal sprinterem kola i Petr Reinberk, který v rychlosti vyšší jak 25 km/h uběhl 406 metrů. Kompletní výsledky zde

Maratoncem kola se stal Luboš Kalouda, který v zápase na půdě Českých Budějovic uběhl celkovou vzdálenost 13.261 metrů. Kompletní výsledky zde

Asistencí kola, se stal geniální pas Veliče Šumulikovského, který z kraje druhého poločasu našel ideálně Milana Kerbra, který svou první brankou v sezoně vstřelil kontaktní branku nakonec remízového utkání.

čtvrtek, 13. 12. 2018 11:20