Stanislav Hofmann před zápasem s ACS

sobota, 17.04.2021 12:00
Stanislav Hofmann před zápasem s ACS
hofmann310121.JPG

Slovácko zítra čeká další důležité utkání, když v rámci 27. kola zajíždí na pražskou Letnou. Oba celky v posledním zápase prohrály. Zatímco Sparta podlehla na půdě Jablonce, tak Slovácko ztratilo zápas s Pardubicemi.

„Rozehráli jsme to dobře, ale po vstřelené brance jsme přestali hrát, vymýšleli jsme blbosti, byli nezodpovědní a vyvrcholilo to brankou na 2:1. Ve druhém poločase jsme pak byli mentálně i fyzicky zlomení z toho, že se nám nedaří. Bohužel to bylo na hřišti vidět,“ vrací se k úternímu utkání obránce Stanislav Hofmann.

Sparta v posledních dvou ligových zápasech prohrála hned dvakrát. Před Jabloncem nestačila v derby pražských S na Slavii.

„Nám se nepovedlo utkání s Pardubicemi. Bylo to však po dlouhé době, takže doufám, že to pro nás bude jen facka, která nám naopak může pomoct. U Sparty těžko říct, prohráli teď dva důležité zápasy. Doma jsou ale silnější než venku, takže určitě nás čeká velmi těžké utkání,“ pokračuje Hofmann.

„Budeme chtít od začátku hrát aktivně aby cítili, že to nebudou mít jednoduché. Hlavně se musíme vyvarovat zbytečných chyb,“ hledá recept k úspěchu obránce Slovácka, které oproti posledním letům atakuje přední příčky ligy. Kabina se však snaží okolní tlak nevnímat.

„Je to samozřejmě jiný tlak, než když jsme hráli o záchranu. Cítíme, že fanoušci a široká veřejnost to řeší, a i když v kabině to není každodenní téma, tak v hlavě samozřejmě máme, že je na dosah pro Slovácko nějaký historický úspěch. Spousta kluků je tady dlouho a cítíme zodpovědnost za klub a když už jsme tak nahoře, tak bychom se chtěli na těch vyšších příčkách udržet. Určitě to nějaký dopad mít může, ale na druhou stranu je tady spousta zkušených kluků a ten tým si s tím musí poradit,“ vysvětluje Hofmann, který si je vědom, že nejenom veřejnost, ale i samotné týmu Slovácko vnímají s mnohem větší ostražitostí.

„Pozice se změnila i ze strany soupeřů a každý nás bere jako hrozbu. Máme dobré výsledky a o to pečlivěji se na nás soupeři připravují, ale i na to musíme umět reagovat a vymyslet něco jiného, než co jsme předvedli v úterý v zápase proti Pardubicím,“ dodává Hofmann.

Utkání 27. ligového kola mezi Spartou a Slováckem se odehraje v neděli 18. dubna od 18:30 hod. na pražské Letné.


Článek je přiřazen k hráči: Stanislav Hofmann.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 07.06.2021 04:06
> všechna videa
FANSHOP
Hrnek Slovácko logo

Hrnek Slovácko logo
190 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Tričko Slovácko vavřín

Tričko Slovácko vavřín
390 Kč

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz
200 Kč

Půllitr hladký

Půllitr hladký
179 Kč

Fotbalový svět Slovácko

Fotbalový svět Slovácko
690 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece pondělí, 07.06.2021 16:00
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece

Informace k letní přípravě A-TÝMU pondělí, 07.06.2021 10:20
Informace k letní přípravě A-TÝMU

Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní neděle, 06.06.2021 22:00
Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní

Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů! středa, 02.06.2021 10:09
Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů!

Na Slovácko přichází Marko Merdovič pondělí, 31.05.2021 10:40
Na Slovácko přichází Marko Merdovič

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace