Starší žáci kategorie U15 vyhráli na Zbrojovce

středa, 29. 10. 2014 07:55

U 15: Zbrojovka Bno vs. 1.FC Slovácko  1:2 (1:2)

V zápase jsme byli my lepším týmem, lépe jsme se pohybovali, dobře kombinovali a byli nebezpeční.

V prvním poločase jsme hráli velmi dobře, soupeře jsme předčili v držení míče a v kombinaci. První branka padla po rychlé kombinaci na levém křídle, kde pak Naňák uspěl ve hře 1 na 1 a po jeho tečované střele skončil míč v brance. I nadále jsme to byli my kdo diktoval hru a přišla zasloužená odměna v podobě druhé branky, kdy se po individuální akci z pravého křídla prosadil Šánek. Soupeř spoléhal jen na rychlý protiútok a standartní situace. Po jednom z rohových kopů dokázal soupeř do poločasu snížit na 1:2.

Na začátku druhého poločasu začal soupeř hrát po zemi, lépe se pohyboval a začal nás přehrávat. Kluci se po 10 minutách vzchopili, začali lépe držet míč a soupeře do konce zápasu už do ničeho nepustili a v pohodě zápas dohráli.

trenér Stýskal Tomáš: "Kluky musím pochválit za předvedený výkon, v zápase jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili."

Branka: Naňák, Šánek

Sestava: Hájek – Jurák, Vincour, Baran, Dovrtěl –  Beran, Leskovjan, Kohút – Šánek, Kuchta (68´Kočiš), Naňák (43´Jurásek)

Trenéři: T.Stýskal,  M.Beran