Starší žáci nejlepší na jižní Moravě !

pondělí, 11. 6. 2012 10:54

Starší žáci U15 převálcovali v neděli v posledním utkání sezóny na domácí půdě v Nedakonicích Velké Meziříčí 8:1 a zajistili si tak titul nejlepšího celku jižní Moravy ročníku 2011-2012. Na druhém místě skončila Jihlava, třetí se umístila brněnská Zbrojovka.

Pod vedením trenérů M.Vojtíška a J.Ondry se od léta postupně formoval tým, který po třiceti kolech získal 75 bodů a první místo si zajistil zejména díky skvělé jarní části.  Stěžejními okamžiky byly především výhra na půdě Brna a remíza v Jihlavě. Na čelo tabulky se Slovácko poprvé dostalo dvě utkání před koncem soutěže, kdy zvítězilo na půdě nebezpečného Hodonína. V posledním zápase rozhodl o výsledku i celkovém vítězi soutěže již v prvním poločase domácí útočník Martiš, který nasázel během dvaceti minut čtyři góly. Velké Meziříčí přes sympatický výkon na domácí hráče herně nestačilo a výsledek odpovídá průběhu hry.

Jako vítěz jižní Moravy se „patnáctka“ zúčastní mistrovství České republiky, které proběhne ve středu a ve čtvrtek v Sokolově. Vedle slováckého celku se o mistra ČR poperou Sparta Praha, FK Teplice, Sigma Olomouc a Hradec Králové.