Starší žáci přivezli ze Zlína 4 body

pátek, 3. 10. 2014 14:32

U 15:  Fastav Zlín vs 1.FC Slovácko  0-2  (0-0)

V regionálním derby jsme v prvním poločase diktovali tempo hry, soupeře drželi na útočné polovině, ale bez většího efektu v zakončení. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a paradoxně začali padat branky. Po dvou krásných střelách ze střední vzdálenosti rozhodl utkání Michal Kohút.

Trenér Stýskal Tomáš: "Náš výkon nebyl ideální, hra byla kostrbatá, ve hře bylo až moc nevynucených chyb. Kluci, i když se jim nedařilo zaslouží pochvalu za bojovnost a větší touhu zápas vyhrát a za to byli odměněni, tím že zápas dovedli do vítězného konce."

Branka: 45´, 52´ Kohút

Sestava: Hájek – Jurák(62´Janík), Vincour, Baran, Dovrtěl –  Beran, Leskovjan, Kohút – Šánek, Kuchta (59´Kočiš), Jurásek (53´Spáčil)

Trenéři: T.Stýskal,  M.Beran

V sobotu 4.10.2014 přivítá U15 od 10:00h na hřišti v Boršicích vedoucí Sigmu Olomouc.

Kategorie U14 sehrála prestižní derby utkání v sousedním Zlíně. Oba týmy se nakonec rozešli smírně po remíze 1:1.

U14: Fastav Zlín – 1. FC Slovácko 1:1 (1:1)

I když bylo hostující Slovácko o něco aktivnějším týmem a vypracovalo si více šancí, nedokázalo vstřelit rozhodující branku. Největší šanci pro rozhodnutí zápasu měl ve druhém poločasu hostující Jirka Švrček, po samostatném úniku však pouze nastřelil brankáře Zlína.

Vše podstatné z hlediska výsledku se odehrálo v prvním dějství. Už v 8. minutě vystihli domácí hráči rozehrávku na velkém vápně Slovácka a pohodlně otevřeli skóre – 1:0. Hosté však nesložili zbraně a odměnou jim bylo vyrovnání ve 32. minutě. Po faulu na Martina Novotného se krásně trefil z přímého kopu David Šenkeřík 1:1.

Branka: Šenkeřík