Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

pátek, 15.01.2021 21:29

Již zítra odstartuje jarní část ligové soutěže a hned na úvod Slovácko přivítá Karvinou, se kterou bude chtít potvrdit pozitivní domácí bilanci...

CELKOVÁ LIGOVÁ BILANCE SLOVÁCKO – MFK KARVINÁ  2016 – 2021

Celková bilance: 9 zápasů 5 - 3 - 1, 11 : 3
Domácí statistika:  5 zápasy  3 - 2 - 0, 7 : 1
Venkovní statistika: 4 zápasy 2 -1 - 1, 4 : 2

Nejčastější výsledky: 2:0 (4x), 0:0 (2x), 1:0, 2:1 a 1:1 (1x)
Nejvíc branek za Slovácko: 3 - Daníček, 2 - Havlík a Sadílek, 1 - Kalabiška, Koné, Navrátil a Zajíc
Nejvíc branek za Karvinou: 1 - Jovanovič, Ba Loua a Wágner
Největší návštěva na Slovácku: 4.127 - 16. února 2019 (Slovácko - Karviná 2:0, 1. liga)
Největší návštěva v Karviné: 3.899 - 8. dubna 2018 (Karviná – Slovácko 0:0, 1. liga)

ZAJÍMAVOSTI:

• Slovácko sehrálo s Karvinou jen devět prvoligových duelů. Do pátého zápasu padly ve čtyřech duelech jen tři branky. V posledních pěti zápasech bylo vstřeleno jedenáct gólů.

• Na žluté karty vede Karviná 23:14, vyloučený byl jen Divíšek ze Slovácka. V duelu v Karviné, když v 70. minutě uviděl druhou žlutou kartu. Další statistiky jsou již ve prospěch Slovácka. Na přesné střely vede 49:31 a na střely mimo branku 43:33. I v rozehrávání rohových kopů je aktivnější Slovácko a to v poměru 46:38.

• Slovácko drží neprůstřelnost v délce 378 minut. Naposledy byl náš brankař pořekonán 2. září 2018 v 72. minutě karvinským hráčem Ba Loua. Karviná udržela čisté konto se Slováckem v délce 285 minut.

• V posledních čtyřech zápasech se zrodily stejné výsledky. Slovácko vždy dokázalo vyhrát 2:0.

• Karviná vstřelila své tři branky vždy ve druhém poločase. To Slovácko bylo v první půli úspěšné sedmkrát a po přestávce skórovalo čtyřikrát.

• Ve třech duelech sezóny 2018/2019 vedlo mužstva pět trenérů. V záři 2018 seděli na lavičkách karvinský Nádvorník a slovácký Kordula. V únoru 2019 šéfovali Svědík s Hrnčárem. Je jistě zajímavé, že trenéři Svědík a Hrnčár dosedli na lavičky svých klubů ve stejný den a to 24. listopadu 2018, kdy se hrálo 16.kolo. V nádstavbové části, v květnu 2019, zachraňoval domácí Slovácko opět Svědík, ale na lavičce hostů seděl Straka, který vystřídal Hrnčára po prohře s Bohemians 0:3 ve 24. kole. Stejná dvojice Svědík i Straka se potkala i na podzim, kdy Slovácvko opět vyhrálo 2:0, tentokrát v Karviné.

• Předchozích devět duelů pokaždé rozhodoval jiný rozhodčí. Byli to pánové Berka, Cieslar, Proske, Lerch, Příhoda, Franěk, Orel, Rejžek a Královec. Ani desátý zápas nebude řídit stejný rozhodčí. Tentokrát bude hlavním rozhodčím Karel Hrubeš. Přijedou i dvě ženy. Jako asistent bude na čáře Lucie Ratajová a u VARu bude sedět Jana Adámková.

pondělí, 01.03.2021 07:02