Svědík: Před ligou to chce zápasovou praxi

čtvrtek, 07.05.2020 08:52
Svědík: Před ligou to chce zápasovou praxi
svedik060520.jpg

Hráči trénují na na maximální možnou úroveň, kterou umožňuje stávající stav a vyhlížejí první zápas po karanténě. Kdy a jestli vůbec se liga rozběhne, se rozhodne na ligovém grémiu 12. května, kde se bude hlasovat o prodloužení sezony přes 30. červen.

"Pro nás je prioritou, aby se sezona dohrála. Je pro nás schůdná i varianta bez nadstavby. Roky se tak hrálo a po třiceti kolech se určil vítěz soutěže. Samozřejmě pokud bude možné odehrát vše i s nadstavbou, tak jenom dobře, ale pokud by to možné nebylo, tak bych zkrácenou variantu, v podobě dohrání alespoň základní části, nezatracoval. Navíc i kdyby se hrálo bez diváků, tak pro fanoušky by bylo možné zápasy sledovat alespoň v online prostředí, což je určitě lepší než vůbec," říká manažer A-týmu Veliče Šumulikoski.

S uvolňováním opatření se velmi často mění podmínky a termíny možného opětovného startu ligy. V tuto chvíli to vypadá, že by se ligová soutěž mohla znovu rozeběhnout, alespoň bez přítomnosti diváků po 25. květnu. Trenér Martin Svědík tak již vyhlíží případného soupeře na přípravné utkání.

"Jedna věc je trénovat, byť ve skupině, ale druhá věc je zápasová praxe. Přeci jen pauza bez fotbalu byla poměrně dlouhá a je potřeba odehrát alespoň nějaké přípravné zápasy, tak jak je tomu po pauzách v létě či v zimě. Máme tam něco rozdělaného a následující dny by to mohlo být potvrzeno," vysvětluje Svědík, kterého i v přestávce trápí zdravotní problémy některých hráčů.

Mimo tréninkový proces je Jan Kliment, který má problémy s kolenem. Se svalovým zraněním se, v minulých dnech, potýkal Marek Havlík, který však již začal trénovat. Mimo tréninkový proces je i  útočník Filip Vecheta, který rehabilituje po problémech s achilovkou.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 07.06.2021 04:06
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Šála bílomodrá

Šála bílomodrá
350 Kč

Podsedák 2020

Podsedák 2020
350 Kč

Tréninkové triko Puma černo-modré

Tréninkové triko Puma černo-modré
790 Kč

Otvírák na přívěsku

Otvírák na přívěsku
49 Kč

Tréninková mikina Puma modrá

Tréninková mikina Puma modrá
1390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Tamara Morávková hráčkou Slovácka včera, 12:49
Tamara Morávková hráčkou Slovácka

Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece pondělí, 07.06.2021 16:00
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece

Informace k letní přípravě A-TÝMU pondělí, 07.06.2021 10:20
Informace k letní přípravě A-TÝMU

Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní neděle, 06.06.2021 22:00
Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní

Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů! středa, 02.06.2021 10:09
Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace