Svědík: Před ligou to chce zápasovou praxi

čtvrtek, 07.05.2020 08:52
Svědík: Před ligou to chce zápasovou praxi
svedik060520.jpg

Hráči trénují na na maximální možnou úroveň, kterou umožňuje stávající stav a vyhlížejí první zápas po karanténě. Kdy a jestli vůbec se liga rozběhne, se rozhodne na ligovém grémiu 12. května, kde se bude hlasovat o prodloužení sezony přes 30. červen.

"Pro nás je prioritou, aby se sezona dohrála. Je pro nás schůdná i varianta bez nadstavby. Roky se tak hrálo a po třiceti kolech se určil vítěz soutěže. Samozřejmě pokud bude možné odehrát vše i s nadstavbou, tak jenom dobře, ale pokud by to možné nebylo, tak bych zkrácenou variantu, v podobě dohrání alespoň základní části, nezatracoval. Navíc i kdyby se hrálo bez diváků, tak pro fanoušky by bylo možné zápasy sledovat alespoň v online prostředí, což je určitě lepší než vůbec," říká manažer A-týmu Veliče Šumulikoski.

S uvolňováním opatření se velmi často mění podmínky a termíny možného opětovného startu ligy. V tuto chvíli to vypadá, že by se ligová soutěž mohla znovu rozeběhnout, alespoň bez přítomnosti diváků po 25. květnu. Trenér Martin Svědík tak již vyhlíží případného soupeře na přípravné utkání.

"Jedna věc je trénovat, byť ve skupině, ale druhá věc je zápasová praxe. Přeci jen pauza bez fotbalu byla poměrně dlouhá a je potřeba odehrát alespoň nějaké přípravné zápasy, tak jak je tomu po pauzách v létě či v zimě. Máme tam něco rozdělaného a následující dny by to mohlo být potvrzeno," vysvětluje Svědík, kterého i v přestávce trápí zdravotní problémy některých hráčů.

Mimo tréninkový proces je Jan Kliment, který má problémy s kolenem. Se svalovým zraněním se, v minulých dnech, potýkal Marek Havlík, který však již začal trénovat. Mimo tréninkový proces je i  útočník Filip Vecheta, který rehabilituje po problémech s achilovkou.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:35
> všechna videa
FANSHOP
Polštář FCS 2019

Polštář FCS 2019
300 Kč

Zimní čepice tmavě modrá

Zimní čepice tmavě modrá
350 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Tréninkové triko Puma Slovácko černé

Tréninkové triko Puma Slovácko černé
790 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou včera, 21:46
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou

Slovácko porazilo Karvinou 2:0 včera, 20:06
Slovácko porazilo Karvinou 2:0

VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou včera, 06:32
VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou

MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat pondělí, 01.06.2020 18:50
MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat

Výhra nemocnici a dětskému domovu neděle, 31.05.2020 14:27
Výhra nemocnici a dětskému domovu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace