Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy

sobota, 14.09.2019 23:12
Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy
svedik141118.jpg

Zatím co na Spartě a v Plzni Slovácko překvapilo favorita a v obou zápasech vyhrálo 2:0, tak z půdy pražské Slavie svěřenci trenéra Martina Svědíka body nepřivezli - "Slavia má obrovskou kvalitu a je jinde než všechny ostatní týmy u nás," řekl na adresu sešívaných trenér Slovácka.

„Věděli jsme, že jestliže chceme na Slavii uspět, musí těch jedenáct hráčů podat minimálně standardní nebo spíš nadstandardní výkon. Bohužel se nám to nepodařilo. První poločas byl z hlediska ofenzivy i defenzivy z naší strany hodně špatný, prohospodařili jsme ho,“ říkal trenér Martin Svědík, kterému na hřišti chyběl pohyb hráčů a celkově snaha něco vymyslet dopředu.

„Hráli jsme alibisticky směrem dopředu, bez pohybu, bez nabídky. Jestliže chceme uspět na Slavii, musíte mít stoprocentní defenzivu. Bohužel jsme před inkasovanými góly udělali hrubé chyby. První gól po dlouhém autu, druhý gól snad ani nebudu komentovat. To byl asi zlomový moment. Na Slavii se hraje velmi těžko, když prohráváte 0:2.,“ vysvětluje trenér Slovácka. 

„Druhý poločas jsme se trochu zlepšili, trošku jsme hráli s balonem. Ale Slavia měla zápas pod kontrolou, dohrála to do stavu 3:0 a zaslouženě vyhrála. Je třeba říct, že má obrovskou kvalitu a je jinde než všechny ostatní týmy tady,“ dodává k zápasu Svědík.

Do zápasu nenastoupil zraněný Jan Juroška a mezi zraněnými je rovněž i Pavel Dvořák, u kterého se vyskytlo další svalové zranění. Pro fanoušky však překvapivě nebyl mezi třemi tyčemi Matouš Trmal a na lavičce zůstal i Ondřej Šašinka. 

„Nebylo to z výkonnostních důvodů, ale oba si plnili reprezentační povinnosti a měli za sebou náročné cestování, což se projevilo i v tréninku. Navíc jsme chtěli vyzkoušet Radka Porcala i v zápase, ve kterém bude mít vytížení, což dnes bylo a něco tam i pochytal,“ přiblížil Martin Svědík.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 23:31
> všechna videa
FANSHOP
Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020
1990 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Klíčenka Slovácko černá kůže

Klíčenka Slovácko černá kůže
99 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

Tričko grafitti bílé

Tričko grafitti bílé
290 a 390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko zvítězilo nad Brnem včera, 16:45
Slovácko zvítězilo nad Brnem

Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem včera, 08:45
Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem

Jan Kliment: Brnu máme co vracet úterý, 20.04.2021 09:30
Jan Kliment: Brnu máme co vracet

VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě neděle, 18.04.2021 22:16
VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě

Slovácko podlehlo Spartě 0:1 neděle, 18.04.2021 20:28
Slovácko podlehlo Spartě 0:1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace