Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy

sobota, 14.09.2019 23:12
Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy
svedik141118.jpg

Zatím co na Spartě a v Plzni Slovácko překvapilo favorita a v obou zápasech vyhrálo 2:0, tak z půdy pražské Slavie svěřenci trenéra Martina Svědíka body nepřivezli - "Slavia má obrovskou kvalitu a je jinde než všechny ostatní týmy u nás," řekl na adresu sešívaných trenér Slovácka.

„Věděli jsme, že jestliže chceme na Slavii uspět, musí těch jedenáct hráčů podat minimálně standardní nebo spíš nadstandardní výkon. Bohužel se nám to nepodařilo. První poločas byl z hlediska ofenzivy i defenzivy z naší strany hodně špatný, prohospodařili jsme ho,“ říkal trenér Martin Svědík, kterému na hřišti chyběl pohyb hráčů a celkově snaha něco vymyslet dopředu.

„Hráli jsme alibisticky směrem dopředu, bez pohybu, bez nabídky. Jestliže chceme uspět na Slavii, musíte mít stoprocentní defenzivu. Bohužel jsme před inkasovanými góly udělali hrubé chyby. První gól po dlouhém autu, druhý gól snad ani nebudu komentovat. To byl asi zlomový moment. Na Slavii se hraje velmi těžko, když prohráváte 0:2.,“ vysvětluje trenér Slovácka. 

„Druhý poločas jsme se trochu zlepšili, trošku jsme hráli s balonem. Ale Slavia měla zápas pod kontrolou, dohrála to do stavu 3:0 a zaslouženě vyhrála. Je třeba říct, že má obrovskou kvalitu a je jinde než všechny ostatní týmy tady,“ dodává k zápasu Svědík.

Do zápasu nenastoupil zraněný Jan Juroška a mezi zraněnými je rovněž i Pavel Dvořák, u kterého se vyskytlo další svalové zranění. Pro fanoušky však překvapivě nebyl mezi třemi tyčemi Matouš Trmal a na lavičce zůstal i Ondřej Šašinka. 

„Nebylo to z výkonnostních důvodů, ale oba si plnili reprezentační povinnosti a měli za sebou náročné cestování, což se projevilo i v tréninku. Navíc jsme chtěli vyzkoušet Radka Porcala i v zápase, ve kterém bude mít vytížení, což dnes bylo a něco tam i pochytal,“ přiblížil Martin Svědík.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 12 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Klíčenka Slovácko černá kůže

Klíčenka Slovácko černá kůže
99 Kč

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Vlaječka Slovácko

Vlaječka Slovácko
175 Kč

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz
200 Kč

Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
MOL CUP: Ve 3. kole poháru s Prostějovem před 8 hodinami
MOL CUP: Ve 3. kole poháru s Prostějovem

Stanislav Hofmann před zápasem na Slávii před 10 hodinami
Stanislav Hofmann před zápasem na Slávii

Vybavte se na podzim ve Fanshopu včera, 15:45
Vybavte se na podzim ve Fanshopu

Kadlec: Formu jsme chtěli potvrdit i doma úterý, 22.09.2020 17:30
Kadlec: Formu jsme chtěli potvrdit i doma

U12: Mladší žáci si poradili s Třebíčí pondělí, 21.09.2020 12:34
U12: Mladší žáci si poradili s Třebíčí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace