První utkání v Turecku skončilo remízou 1:1

úterý, 4. 2. 2014 15:59

Slovácko v prvním zápase na herním soustředění v Turecku změřilo síly s maďarským týmem Szombathelyi Haladás. Utkání skončilo remízou 1:1, když za Slovácko vyrovnával ve druhém poločase Libor Došek.

Maďarský tým šel v prvním poločase do vedení, když ve 31. minutě prostřelil Milana Heču útočník Radó. Slovácko bylo aktivnějším týmem a ve druhém poločase vyrovnalo zásluhou přesné trefy Libora Doška.

I přes další šance však již Slovácko skórovat nedokázalo, a tak první zápas na herním soustředění v Turecku skončil remízou 1:1.

„Ve hře jsme dneska byli dominantní, a i když hrál soupeř na hranici tvrdosti, tak jsme se s tím dokázali vypořádat a slušně jsme kombinovali,“ hodnotil utkání trenér Slovácka Svatopluk Habanec.

„Na první utkání byla hra obstojná. Mohli jsme i vyhrát, ale k výhře nám chybělo lepší proměňování šanci, kterých jsme si vytvořili dostatek. Měli jsme snad patnáct rohových kopů a standartek, které jsme však nedokázali lépe zužitkovat,“ dodal Habanec.

Szombathelyi Haladás - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)

Goly 1.FCS: 54. Libor Došek

Sestava 1.FC Slovácko: Heča – Kuncl (67. Daníček), Rada, Mezlík (46. Košút), Šimko (67. Reinberk) – Diviš, Šumulikoski (67. Bartoš), Petr (46. Trávník), Havlík (67. Valenta) – Kerbr (67. Ondřejka), Došek (67. Holek)

neděle, 14. 7. 2019 22:03