3. kolo nadstavby 1. ligy žen

1. FC Slovácko - AC Sparta Praha           0:1 (0:1)

Branky: 11. Šubrtová

Sestava: Růžičková - Valášková, Ohlídalová, Jelínková, Janků - Holá (76. Furiková), Dubcová, Jonášová (76. Příkaská) - Molková (64. Polášková), Žufánková, Pěčková (46. Waltrová)

V dalším kole nadstavby jsme na hlavním stadionu v Hradišti přivítali vedoucí tým soutěže - pražskou Spartu. Do zápasu jsme šli s cílem favorita potrápit. Tento plán bohužel narušila hned 11. minuta, když jsme si nepohlídali propadlý míč a soupeře pustili do samostatného nájezdu, který skončil vedoucí brankou v naší síti z kopačky Šubrtové - 0:1. Soupeř byl v prvním poločase mnohem aktivnější, my jsme spoléhali na dobrou defenzívu, dopředu jsme si vážnější šanci nevytvořili. Soupeř zahrozil v první půli ještě dvakrát - Šubrtová z dobré pozice přestřelila a Pochmanová napálila svou střelu pouze do tyče. Poločas tak skončil 0:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, největší šance měl však opět soupeř, kdy Valášková 2x vykopávala míč před odkrytou brankou. Naší největší příležitost měla Dubcová, její střela však skončila nad. Když ani střídající Cvrčková před koncem svoji šanci neproměnila, skončil zápas těsnou výhrou Sparty.

V dalším zápase hostíme 29. 5. doma pražskou Slávii.