Tisková konference před startem jara

středa, 4. 3. 2009 15:02
Tisková konference před startem jara
mazura_tiskovka.jpg
Trénink, tisková konference, focení a zase trénink. I tak by se dal vylíčit dnešní program trenéra Josefa Mazury.
 
Již tuto sobotu čeká Slovácko vstup do jarní části 2. ligy a tým Josefa Mazury čeká křest ohněm. Na Slovácko přijede druhý tým soutěže, FC Vysočina Jihlava. Slovácko doznalo v zimní přestávce řadu změn. Novým ředitelek klubu se stal Vladimír Krejčí, který po svém příchodu začal s restrukturalizací společnosti.
 
Po neúspěšném podzimu byl z funkce odvolán trenér Jurkemik, jehož nahradil Josef Mazura. Značných změn doznal i kádr, do kterého přišlo hned sedm nových tváří.
 
„Po mém nástupu jsme angažovali nového trenéra. Následně byla provedena rekonstrukce realizačního týmu a stanovili jsme si základní rekonstrukci hráčského kádru s tím, že tato opatření měla zastavit propad herních výkonů a zahájit období, které by z dlouhodobého hlediska zajišťovalo návrat na prvoligovou scénu. Do jaké míry se nám to podaří, ukážou až jarní výsledky,“ prozradil na začátek tiskové konference ředitel společnosti, Vladimír Krejčí.
 
Trenér Slovácka Josef Mazura hodnotí zimní přípravu pozitivně. Mrzí ho jen, že se s mužstvem nepodíval dříve na přírodní povrch a četná zranění.
 
„Bohužel i generálku jsme museli odehrát na umělé trávě. Ale příprava proběhla podle plánu a odehráli jsme v ní řadu utkání s kvalitními soupeři. Některá utkání byla z naší strany velmi kvalitní. Jiná se nám naopak dle představ nepodařila, ale o tom příprava je. Já mohu jen litovat, že někteří hráči se nám během přípravy zranili, ale takové situace se stávají a věřím, že jsme se dobře připravili na jarní část druhé ligy a na první utkání s Jihlavou,“ řekl trenér Slovácka, Josef Mazura, který je s posílením týmu spokojený.
 
„Hráči, kteří přišli do klubu, mají svou kvalitu a vcelku dobře zapadli do týmu. Jediný kdo má menší komunikační problémy je Hani, ale i tak se na tréninku jeví vcelku dobře. Věřím, že hráči, které jsme přivedli, zvýší kvalitu mužstva a budou pro Slovácko přínosem. Je škoda, že se zranil Michal Kordula, který je velkým bojovníkem,“ pokračoval trenér Mazura, který musel odpovídat i na otázku, zda-li ho nestraší slabá produktivita útočníků.
 
„Podívejte se na ligu. Čtyři zápasy skončili bez branek. Myslím, že to straší každé mužstvo, nejenom nás, ale věřím tomu, že samotná soutěž bude o něčem jiném a hráči, které máme v útoku, se střelecky probudí a budou dávat góly,“ dodal trenér Mazura.
 
Na otázku jaké má Slovácko cíle do jarní části sezóny odpovídal ředitel klubu Vladimír Krejčí, který by byl spokojen nejraději s postupem.
 
„Nejspokojenější bych byl, kdybychom samozřejmě postoupili. Na druhou stranu v situaci v jaké jsme, nechci být alibista a mluvit o tom, že budeme rádi, když se zachráníme. V tuto chvíli nemá smysl stanovovat cíle typu do pátého, šestého nebo sedmého místa,“ dodal Krejčí

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
neděle, 19. 11. 2017 14:26
> všechna videa
FANSHOP
Přívěšek - fotbalista

Přívěšek - fotbalista
79 Kč

Placatka

Placatka
290 Kč

Dres replika modrý

Dres replika modrý
790 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
450 a 550 Kč

Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U19: Slovácko remizovalo s Pardubicemi 1:1 před 2 hodinami
U19: Slovácko remizovalo s Pardubicemi 1:1

U17: Slovácko porazilo Pardubice 3:1 před 2 hodinami
U17: Slovácko porazilo Pardubice 3:1

Ohlasy po zápase s Plzní neděle, 19. 11. 2017 15:21
Ohlasy po zápase s Plzní

Slovácko podlehlo Plzni 1:4 sobota, 18. 11. 2017 22:45
Slovácko podlehlo Plzni 1:4

Hofmann: Na tribuně to budou nervy středa, 15. 11. 2017 23:20
Hofmann: Na tribuně to budou nervy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace