Tomáš Břečka před zápasem s Brnem

pátek, 3. 3. 2017 08:25
Tomáš Břečka před zápasem s Brnem
brecka030317.jpg

Tomáš Břečka se Stanislavem Hofmannem tvoří v jarní části soutěže novou stoperskou dvojici Slovácka a tým ve dvou jarních zápasech ještě neinkasoval. Odchovanec Břečka věří, že se jejich výkony budou ještě zlepšovat. Ve hře je mimo jiné i EURO U21 v Polsku, kam může odchovanec Slovácka dostat pozvánku...

"S Hofim (Stanislav Hofmann - poznámka redakce) se mi hraje dobře. Oba dojíždíme ze Zlína, kde od léta bydlíme a každodenní společné cestování na tréninky, nás sblížilo. Začali jsme spolu hrát od začátku zimní přípravy. Myslím si, že nám to docela klape a každým zápasem nám narůstá sebevědomí. Věřím, že naše výkony se budou s přibývajícími zápasy ještě zlepšovat," říká obránce Slovácka, kterému zatím nejvíce zatrnulo při nedostoupení hráče v domácím zápase s Jabloncem.

"Na Bohemce nás domácí v závěru trochu zatlačili a bylo tam několik nepříjemných situací, které jsme nakonec za přispění celého týmu vyřešili. V zápase s Jabloncem mě zatrnulo při hlavičce Doležala, kterého jsem nedostoupil, ale naštěstí nás podržel Milan Heča." přibližuje Břečka, který již vyhlíží sobotní derby s Brnem.

"Tyto zápasy mají vždycky náboj. Navíc přijede trenér Habanec, který tady byl čtyři roky. Jak pro nás, tak i pro něj to je do jisté míry zvýšená motivace. Budeme hrát doma, poženou nás fanoušci, takže musíme pro výhru udělat maximum. Chceme se držet naší hry kterou jsme se prezentovali v domácím zápase s Jablonce. Prostě držet míč, hrát zodpovědně a čekat na příležitost," pokračuje Břečka, který věří, že se Slovácko prosadí i střelecky.

"Trošku se na nás přilepila v koncovce smůla, protože šance jsme si vytvořili, ale buď klukům míč odskočil, nebo jsme nechali vyniknout gólmana. Ale důležité je, že se do šancí alespoň dostáváme, pak již je to jen otázka času, kdy to tam začne padat," říká mládežnický reprezentant, který se chce poprat o nominaci na EURO U21, které se v červnu uskuteční v Polsku.

"Přiznám se, že případná nominace na EURO je takový můj tajný sen. Jsem si vědom toho, že cesta na šampionát vede pouze přes pravidelné nastupování v ligových zápasech, takže se soustředím na to, abych pravidelně hrál, zlepšoval se a pak se uvidí," dodává Břečka.


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Břečka.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
před 14 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
890 Kč

Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

Dres replika bílý

Dres replika bílý
690 a 790 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U19 a U18: Slovácko přivezlo body z Olomouce před 6 hodinami
U19 a U18: Slovácko přivezlo body z Olomouce

Hofmann: Tři branky hlavou jsme nečekali před 8 hodinami
Hofmann: Tři branky hlavou jsme nečekali

U13 v boji o 3. místo porazila ostravský Baník před 9 hodinami
U13 v boji o 3. místo porazila ostravský Baník

Utkání se Sigmou Olomouc ve fotografiích před 13 hodinami
Utkání se Sigmou Olomouc ve fotografiích

Turnaj o pohár Vysokých Tatier před 13 hodinami
Turnaj o pohár Vysokých Tatier

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace