Tomáš Břečka před zápasem s Brnem

pátek, 3. 3. 2017 08:25
Tomáš Břečka před zápasem s Brnem
brecka030317.jpg

Tomáš Břečka se Stanislavem Hofmannem tvoří v jarní části soutěže novou stoperskou dvojici Slovácka a tým ve dvou jarních zápasech ještě neinkasoval. Odchovanec Břečka věří, že se jejich výkony budou ještě zlepšovat. Ve hře je mimo jiné i EURO U21 v Polsku, kam může odchovanec Slovácka dostat pozvánku...

"S Hofim (Stanislav Hofmann - poznámka redakce) se mi hraje dobře. Oba dojíždíme ze Zlína, kde od léta bydlíme a každodenní společné cestování na tréninky, nás sblížilo. Začali jsme spolu hrát od začátku zimní přípravy. Myslím si, že nám to docela klape a každým zápasem nám narůstá sebevědomí. Věřím, že naše výkony se budou s přibývajícími zápasy ještě zlepšovat," říká obránce Slovácka, kterému zatím nejvíce zatrnulo při nedostoupení hráče v domácím zápase s Jabloncem.

"Na Bohemce nás domácí v závěru trochu zatlačili a bylo tam několik nepříjemných situací, které jsme nakonec za přispění celého týmu vyřešili. V zápase s Jabloncem mě zatrnulo při hlavičce Doležala, kterého jsem nedostoupil, ale naštěstí nás podržel Milan Heča." přibližuje Břečka, který již vyhlíží sobotní derby s Brnem.

"Tyto zápasy mají vždycky náboj. Navíc přijede trenér Habanec, který tady byl čtyři roky. Jak pro nás, tak i pro něj to je do jisté míry zvýšená motivace. Budeme hrát doma, poženou nás fanoušci, takže musíme pro výhru udělat maximum. Chceme se držet naší hry kterou jsme se prezentovali v domácím zápase s Jablonce. Prostě držet míč, hrát zodpovědně a čekat na příležitost," pokračuje Břečka, který věří, že se Slovácko prosadí i střelecky.

"Trošku se na nás přilepila v koncovce smůla, protože šance jsme si vytvořili, ale buď klukům míč odskočil, nebo jsme nechali vyniknout gólmana. Ale důležité je, že se do šancí alespoň dostáváme, pak již je to jen otázka času, kdy to tam začne padat," říká mládežnický reprezentant, který se chce poprat o nominaci na EURO U21, které se v červnu uskuteční v Polsku.

"Přiznám se, že případná nominace na EURO je takový můj tajný sen. Jsem si vědom toho, že cesta na šampionát vede pouze přes pravidelné nastupování v ligových zápasech, takže se soustředím na to, abych pravidelně hrál, zlepšoval se a pak se uvidí," dodává Břečka.


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Břečka.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
včera, 18:09
> všechna videa
FANSHOP
Bunda Nike světle modrá

Bunda Nike světle modrá
1390 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Hrnek pruhovaný

Hrnek pruhovaný
190 Kč

Slovácké baňky

Slovácké baňky
75 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Polštář FCS

Polštář FCS
365 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Hofmann: Na tribuně to budou nervy středa, 15. 11. 2017 23:20
Hofmann: Na tribuně to budou nervy

U18: Tři body vystřelil Janša pondělí, 13. 11. 2017 20:50
U18: Tři body vystřelil Janša

U16: Přestřelka ve Frýdku-Místku pro Slovácko pondělí, 13. 11. 2017 17:49
U16: Přestřelka ve Frýdku-Místku pro Slovácko

Ve středu a v pátek předprodej na Plzeň pondělí, 13. 11. 2017 15:52
Ve středu a v pátek předprodej na Plzeň

U21: Tomáš Zajíc se trefil hned dvakrát pondělí, 13. 11. 2017 13:00
U21: Tomáš Zajíc se trefil hned dvakrát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace