Tomáš Břečka před zápasem s Brnem

pátek, 03.03.2017 08:25
Tomáš Břečka před zápasem s Brnem
brecka030317.jpg

Tomáš Břečka se Stanislavem Hofmannem tvoří v jarní části soutěže novou stoperskou dvojici Slovácka a tým ve dvou jarních zápasech ještě neinkasoval. Odchovanec Břečka věří, že se jejich výkony budou ještě zlepšovat. Ve hře je mimo jiné i EURO U21 v Polsku, kam může odchovanec Slovácka dostat pozvánku...

"S Hofim (Stanislav Hofmann - poznámka redakce) se mi hraje dobře. Oba dojíždíme ze Zlína, kde od léta bydlíme a každodenní společné cestování na tréninky, nás sblížilo. Začali jsme spolu hrát od začátku zimní přípravy. Myslím si, že nám to docela klape a každým zápasem nám narůstá sebevědomí. Věřím, že naše výkony se budou s přibývajícími zápasy ještě zlepšovat," říká obránce Slovácka, kterému zatím nejvíce zatrnulo při nedostoupení hráče v domácím zápase s Jabloncem.

"Na Bohemce nás domácí v závěru trochu zatlačili a bylo tam několik nepříjemných situací, které jsme nakonec za přispění celého týmu vyřešili. V zápase s Jabloncem mě zatrnulo při hlavičce Doležala, kterého jsem nedostoupil, ale naštěstí nás podržel Milan Heča." přibližuje Břečka, který již vyhlíží sobotní derby s Brnem.

"Tyto zápasy mají vždycky náboj. Navíc přijede trenér Habanec, který tady byl čtyři roky. Jak pro nás, tak i pro něj to je do jisté míry zvýšená motivace. Budeme hrát doma, poženou nás fanoušci, takže musíme pro výhru udělat maximum. Chceme se držet naší hry kterou jsme se prezentovali v domácím zápase s Jablonce. Prostě držet míč, hrát zodpovědně a čekat na příležitost," pokračuje Břečka, který věří, že se Slovácko prosadí i střelecky.

"Trošku se na nás přilepila v koncovce smůla, protože šance jsme si vytvořili, ale buď klukům míč odskočil, nebo jsme nechali vyniknout gólmana. Ale důležité je, že se do šancí alespoň dostáváme, pak již je to jen otázka času, kdy to tam začne padat," říká mládežnický reprezentant, který se chce poprat o nominaci na EURO U21, které se v červnu uskuteční v Polsku.

"Přiznám se, že případná nominace na EURO je takový můj tajný sen. Jsem si vědom toho, že cesta na šampionát vede pouze přes pravidelné nastupování v ligových zápasech, takže se soustředím na to, abych pravidelně hrál, zlepšoval se a pak se uvidí," dodává Břečka.


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Břečka.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 29.06.2020 07:11
> všechna videa
FANSHOP
Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

Kšiltovka Slovácko navy dětská

Kšiltovka Slovácko navy dětská
299 Kč

Toaletní taška Puma černá

Toaletní taška Puma černá
390 Kč

Tričko Slovácko vavřín

Tričko Slovácko vavřín
390 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Michal Tomič další posilou Slovácka středa, 01.07.2020 10:02
Michal Tomič další posilou Slovácka

Rigino Cicilia první posilou Slovácka středa, 01.07.2020 08:33
Rigino Cicilia první posilou Slovácka

Vít Nemrava po zápase s Bohemians pondělí, 29.06.2020 07:17
Vít Nemrava po zápase s Bohemians

VIDEO: Tiskovka po zápase na Bohemce sobota, 27.06.2020 20:48
VIDEO: Tiskovka po zápase na Bohemce

Slovácko skončilo před branami finále sobota, 27.06.2020 20:01
Slovácko skončilo před branami finále

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace