Tomáš Rada vyhlíží souboj s bratrem

pátek, 28. 11. 2014 10:00
Tomáš Rada vyhlíží souboj s bratrem
rada130514.jpg

V posledním ligovém zápase roku 2014 se ve vršovickém Ďolíčku kromě zápasu mezi Bohemians 1905 a Slováckem odehraje i bratrský souboj Tomáše a Jakuba Rady.

„Určitě je to specifický zápas, protože budu hrát proti bráchovi. Zatím jsme se potkali na hřišti dvakrát a teď v sobotu to bude potřetí. Ještě jsem v souboji s bráchou neprohrál a chci aby to tak zůstalo i po sobotním zápase,“ říká Tomáš Rada, který si však je vědom síly soupeře.

„Čeká nás však velmi těžké utkání. Bohemku doma poženou fanoušci a hlavně díval jsem se na jejich zápas s Plzní a nehráli vůbec špatně. I přesto bychom chtěli na Bohemce uspět. Děláme pro to maximum, aby se neopakovalo naše poslední utkání v Mladé Boleslavi, kam jsme taky jeli s touhou bodovat, ale na hřišti jsme toho nakonec moc nepředvedli,“ pokračuje Rada, podle kterého sobotní výsledek určí celkové hodnocení podzimu.

„Dá se říct, že sobotní výsledek určí úspěšnost nebo neúspěšnost podzimu. Tabulka je velmi vyrovnaná a mít osmnáct bodů nebo jednadvacet je velký rozdíl. Bohužel nám se po úspěšném startu přestalo dařit. Zatímco v úvodu sezóny nám tam spadlo skoro všechno, tak ve druhé polovině podzimu jsme se trápili a nejenom že jsme nebodovali tak jak jsme chtěli, ale ani herně to nebylo tak dobré,“ říká obránce Slovácka, který hledal i případné příčiny.

„Na začátku jsme měli i příznivý los a kdybychom doma smolně neprohráli se Slavií, tak to mohlo být ještě zajímavější. Pak ale naopak přišlo několik smolných zápasů ve kterých jsme selhali. Nedařila se nám hra po křídlech jako na začátku sezony. Možná se na nás začali soupeři lépe připravovat a možná v tom byl i pokles formy. Když se to sečetlo, tak z toho bylo několik nevydařených zápasů,“ hledá příčiny Rada, který se domnívá, že sobotní zápas bude hodně o psychice.

„Oba týmu budou chtít určitě uspět a stejně tak se oba týmy budou bát případné prohry. Bohemka hraje doma, což by pro ně měla být výhoda, ale paradoxně se jim doma tak nedaří, tak snad z toho naopak my něco vytěžíme. Cestou k úspěchu by mělo být vyvarování se výkonu z Mladé Boleslavi a pokusit se naopak zopakovat výsledek z Brna,“ dodává Tomáš Rada.

Utkání 16. kola Synot ligy mezi Bohemians Praha 1905 a Slováckem se odehraje v sobotu 29. listopadu od 20:15 hod. Utkání vysílá ČT Sport.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 10. 11. 2019 17:42
> všechna videa
FANSHOP
Šála Modrobílé srdce mé světle modrá

Šála Modrobílé srdce mé světle modrá
350 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Magnetka Slovácko

Magnetka Slovácko
49 Kč

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Přívěšek - fotbalista

Přívěšek - fotbalista
79 Kč

Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka po zápase v Č. Budějovicích neděle, 10. 11. 2019 18:37
VIDEO: Tiskovka po zápase v Č. Budějovicích

Slovácko jede z Budějovic s prázdnou neděle, 10. 11. 2019 16:55
Slovácko jede z Budějovic s prázdnou

Dvořák: Budějovicím máme co vracet pátek, 8. 11. 2019 09:00
Dvořák: Budějovicím máme co vracet

POHÁR: Čtvrfinále doma proti Liberci čtvrtek, 7. 11. 2019 12:24
POHÁR: Čtvrfinále doma proti Liberci

VIDEO: Tiskovka po zápase MOL Cupu středa, 6. 11. 2019 22:01
VIDEO: Tiskovka po zápase MOL Cupu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace