Tomáš Rada vyhlíží souboj s bratrem

pátek, 28. 11. 2014 10:00
Tomáš Rada vyhlíží souboj s bratrem
rada130514.jpg

V posledním ligovém zápase roku 2014 se ve vršovickém Ďolíčku kromě zápasu mezi Bohemians 1905 a Slováckem odehraje i bratrský souboj Tomáše a Jakuba Rady.

„Určitě je to specifický zápas, protože budu hrát proti bráchovi. Zatím jsme se potkali na hřišti dvakrát a teď v sobotu to bude potřetí. Ještě jsem v souboji s bráchou neprohrál a chci aby to tak zůstalo i po sobotním zápase,“ říká Tomáš Rada, který si však je vědom síly soupeře.

„Čeká nás však velmi těžké utkání. Bohemku doma poženou fanoušci a hlavně díval jsem se na jejich zápas s Plzní a nehráli vůbec špatně. I přesto bychom chtěli na Bohemce uspět. Děláme pro to maximum, aby se neopakovalo naše poslední utkání v Mladé Boleslavi, kam jsme taky jeli s touhou bodovat, ale na hřišti jsme toho nakonec moc nepředvedli,“ pokračuje Rada, podle kterého sobotní výsledek určí celkové hodnocení podzimu.

„Dá se říct, že sobotní výsledek určí úspěšnost nebo neúspěšnost podzimu. Tabulka je velmi vyrovnaná a mít osmnáct bodů nebo jednadvacet je velký rozdíl. Bohužel nám se po úspěšném startu přestalo dařit. Zatímco v úvodu sezóny nám tam spadlo skoro všechno, tak ve druhé polovině podzimu jsme se trápili a nejenom že jsme nebodovali tak jak jsme chtěli, ale ani herně to nebylo tak dobré,“ říká obránce Slovácka, který hledal i případné příčiny.

„Na začátku jsme měli i příznivý los a kdybychom doma smolně neprohráli se Slavií, tak to mohlo být ještě zajímavější. Pak ale naopak přišlo několik smolných zápasů ve kterých jsme selhali. Nedařila se nám hra po křídlech jako na začátku sezony. Možná se na nás začali soupeři lépe připravovat a možná v tom byl i pokles formy. Když se to sečetlo, tak z toho bylo několik nevydařených zápasů,“ hledá příčiny Rada, který se domnívá, že sobotní zápas bude hodně o psychice.

„Oba týmu budou chtít určitě uspět a stejně tak se oba týmy budou bát případné prohry. Bohemka hraje doma, což by pro ně měla být výhoda, ale paradoxně se jim doma tak nedaří, tak snad z toho naopak my něco vytěžíme. Cestou k úspěchu by mělo být vyvarování se výkonu z Mladé Boleslavi a pokusit se naopak zopakovat výsledek z Brna,“ dodává Tomáš Rada.

Utkání 16. kola Synot ligy mezi Bohemians Praha 1905 a Slováckem se odehraje v sobotu 29. listopadu od 20:15 hod. Utkání vysílá ČT Sport.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
sobota, 17. 3. 2018 18:03
> všechna videa
FANSHOP
Kšiltovka Nike modrá

Kšiltovka Nike modrá
490 Kč

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub
290 a 390 Kč

Šála Jsem modrobílý

Šála Jsem modrobílý
350 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
890 Kč

Hrnek Slovácko vánoční edice

Hrnek Slovácko vánoční edice
190 Kč

Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Havlík: Pauza? Trénujeme o to intenzivněji čtvrtek, 22. 3. 2018 17:26
Havlík: Pauza? Trénujeme o to intenzivněji

Hráči 1.FCS v nominacích reprezentace ČR pondělí, 19. 3. 2018 16:00
Hráči 1.FCS v nominacích reprezentace ČR

Ve středu se Suchovem a do Síně slávy pondělí, 19. 3. 2018 13:25
Ve středu se Suchovem a do Síně slávy

U17: Dorost Slovácka veze výhru z Ostravy pondělí, 19. 3. 2018 08:15
U17: Dorost Slovácka veze výhru z Ostravy

U19: Těsná prohra v Ostravě pondělí, 19. 3. 2018 08:00
U19: Těsná prohra v Ostravě

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace