Tomáš Zajíc: Čeká nás nepříjemný soupeř

čtvrtek, 07.03.2019 11:05
Tomáš Zajíc: Čeká nás nepříjemný soupeř
zajic070319.jpg

Tomáš Zajíc  se v zápase s Mladou Boleslaví zapsal mezi střelce, když na začátku druhého poločasu přesnou hlavičkou poslal Slovácko do vedení. I když mělo Slovácko zápas dobře rozehraný, tak nakonec si do ligové tabulky připsalo pouze bod, za remízu 1:1.

„Vzhledem k průběhu zápasu je pro nás remíza ztrátou, protože jsme byli lepší, měli jsme spoustu šancí a nakonec přišlo vyrovnání z ojedinělé akce. Navíc to bylo v době, kdy jsme hráli v početní výhodě, takže i když před zápasem bychom remízu asi brali, tak po zápase jsme byli zklamaní,“ vrací se k poslední ligové bitvě Zajíc, který se prosadil hlavou v 50. minutě utkání.

„Viděl jsem, že si Rambo dává ještě jeden dotek s míčem, a tak jsem zůstal na zadní tyči. Celou dobu jsem tam byl v souboji s Hájkem. Nakonec jsem ho přeskočil a hlavou jsem míč umístil přesně k tyči,“ popisuje radostný moment z padesáté minuty odchovanec Slovácka, který měl na hlavě ještě jednu branku, ale souboj v pokutovém území zůstal bez odezvy a na rozdíl od zápasu mezi Bohemians a Slavií Praha nebyl VAR k dispozici, aby si sudí mohli inkriminovaný moment prohlédnout podrobněji.

„Co k tomu mám říct? Letělo mi to přesně na hlavu a hráč mě poslal k zemi. Je to škoda, protože vyrovnávací branku jsme dostali v podstatě z protiútoku,“ pokračuje Zajíc, který již vyhlíží náročné utkání na půdě Opavy.

„Čeká nás velmi těžké utkání, které je pro oba týmy velmi důležité. Opava v jarní části soutěže ještě nevyhrála, ale je velmi nebezpečná, když v každém zápase dokázala skórovat. Dvě branky dali teď v Teplicích a i v Jablonci se dokázali prosadit dvakrát,“ upozorňuje odchovanec Slovácka, který ví, že Slovácko má svému sobotnímu soupeři co vracet. 

„Na podzim jsme s nimi v domácím prostředí prohráli, takže jim máme co vracet. Pokud chceme bodovat naplno, tak musíme podat stoprocentní výkon na hranici našich možností. V zápase s Mladou Boleslaví jsme měli šancí dost, ale produktivita v koncovce nás pořád trápí. Snad to v Opavě bude lepší,“ přeje si Zajíc.

Utkání 24. ligového kola mezi Opavou a Slováckem se odehraje na stadionu v Opavě v sobotu 9. března od 15:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Zajíc.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:02
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Magnetka Slovácko

Magnetka Slovácko
49 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

Klíčenka Slovácko hnědá kůže

Klíčenka Slovácko hnědá kůže
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před 6 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

Ženy porazily Austrii Vídeň před 6 hodinami
Ženy porazily Austrii Vídeň

Daníček: První ligová kola bývají ošemetná včera, 17:22
Daníček: První ligová kola bývají ošemetná

Informace k prodeji vstupenek na UECL pátek, 23.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Dnes naposledy na permanentku pátek, 23.07.2021 11:40
Dnes naposledy na permanentku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace