Tomáš Zajíc: Čeká nás nepříjemný soupeř

čtvrtek, 7. 3. 2019 11:05
Tomáš Zajíc: Čeká nás nepříjemný soupeř
zajic070319.jpg

Tomáš Zajíc  se v zápase s Mladou Boleslaví zapsal mezi střelce, když na začátku druhého poločasu přesnou hlavičkou poslal Slovácko do vedení. I když mělo Slovácko zápas dobře rozehraný, tak nakonec si do ligové tabulky připsalo pouze bod, za remízu 1:1.

„Vzhledem k průběhu zápasu je pro nás remíza ztrátou, protože jsme byli lepší, měli jsme spoustu šancí a nakonec přišlo vyrovnání z ojedinělé akce. Navíc to bylo v době, kdy jsme hráli v početní výhodě, takže i když před zápasem bychom remízu asi brali, tak po zápase jsme byli zklamaní,“ vrací se k poslední ligové bitvě Zajíc, který se prosadil hlavou v 50. minutě utkání.

„Viděl jsem, že si Rambo dává ještě jeden dotek s míčem, a tak jsem zůstal na zadní tyči. Celou dobu jsem tam byl v souboji s Hájkem. Nakonec jsem ho přeskočil a hlavou jsem míč umístil přesně k tyči,“ popisuje radostný moment z padesáté minuty odchovanec Slovácka, který měl na hlavě ještě jednu branku, ale souboj v pokutovém území zůstal bez odezvy a na rozdíl od zápasu mezi Bohemians a Slavií Praha nebyl VAR k dispozici, aby si sudí mohli inkriminovaný moment prohlédnout podrobněji.

„Co k tomu mám říct? Letělo mi to přesně na hlavu a hráč mě poslal k zemi. Je to škoda, protože vyrovnávací branku jsme dostali v podstatě z protiútoku,“ pokračuje Zajíc, který již vyhlíží náročné utkání na půdě Opavy.

„Čeká nás velmi těžké utkání, které je pro oba týmy velmi důležité. Opava v jarní části soutěže ještě nevyhrála, ale je velmi nebezpečná, když v každém zápase dokázala skórovat. Dvě branky dali teď v Teplicích a i v Jablonci se dokázali prosadit dvakrát,“ upozorňuje odchovanec Slovácka, který ví, že Slovácko má svému sobotnímu soupeři co vracet. 

„Na podzim jsme s nimi v domácím prostředí prohráli, takže jim máme co vracet. Pokud chceme bodovat naplno, tak musíme podat stoprocentní výkon na hranici našich možností. V zápase s Mladou Boleslaví jsme měli šancí dost, ale produktivita v koncovce nás pořád trápí. Snad to v Opavě bude lepší,“ přeje si Zajíc.

Utkání 24. ligového kola mezi Opavou a Slováckem se odehraje na stadionu v Opavě v sobotu 9. března od 15:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Zajíc.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 14. 7. 2019 22:03
> všechna videa
FANSHOP
Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Petržela: Je to krásný start do soutěže pondělí, 15. 7. 2019 11:31
Petržela: Je to krásný start do soutěže

VIDEO: Tiskovka po zápase na Spartě neděle, 14. 7. 2019 22:08
VIDEO: Tiskovka po zápase na Spartě

Slovácko veze tři body ze Sparty neděle, 14. 7. 2019 21:01
Slovácko veze tři body ze Sparty

Milan Petržela před zápasem na Spartě pátek, 12. 7. 2019 14:07
Milan Petržela před zápasem na Spartě

Další termíny prodeje permanentek středa, 10. 7. 2019 13:30
Další termíny prodeje permanentek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace