Tomáš Zajíc sestřelil třemi góly Třinec

pondělí, 17.09.2018 16:23

V zápase 8. kola Juniorské ligy padlo pět branek. Čtyři góly skončily v síti Třince, o většinu z nich se postaral jeden z nejlepších hráčů Tomáš Zajíc. Druhým, který vynikal, byl střelec poslední branky David Machalík. Jediný gól Slezanů vstřelil kapitán Petr Joukl.

Třinečtí tak po prohře 1:4 zůstávají v tabulce na posledním místě, Slovácko se vítězstvím posune o skóre před vedoucí Zlín.

Hrdinou utkání se stal Tomáš Zajíc, který zaznamenal čistý Hattrick. Skóre otevřel ve 25. minutě po chybě třinecké obrany. O dvanáct minut později to již bylo o dvě branky když se Zajíc prosadil Hlavou. Třetí branka přišla v 52. minutě, kdy mezi tyče usměrnil přihrávku od Machalíka.

V 66. minutě sice z přímého kopu Třinec snížil na rozdíl dvou branek, ale v 87. minutě uzavřelo skóre utkání Slovácko, když na konečných 4:1 upravil David machalík.

1.FC SLOVÁCKO – FK FOTBAL TŘINEC 4:1

Branky: 25. Zajíc, 37. Zajíc, 52. Zajíc, 87. Machalík – 66. Joukl

1.FC Slovácko: Trmal – Olšanský, Miklík (62. Řihák), Tkáč (C), Hajnoš – Hellebrand – Kohút, Machalík, Obdržálek (46. Krejčík), Sadílek (68. Bubalo) – Zajíc.

FK Fotbal Třinec: Bárta – Potůček (46. Nieslanik), Mravec, Reintam, Konečný (80. Ceniga) – Chloň (68. Lanc), J. Cieslar, Klec, Lasota (62. V. Cieslar) – Samiec, Joukl (C).