Trénujeme individuálně a čekáme, co bude

čtvrtek, 19.03.2020 00:05
Trénujeme individuálně a čekáme, co bude
kadlec190320.jpg

Poslední dny hráči Slovácka trénují individuálně. Kvůli koronaviru se fotbalový život na Městském fotbalovém stadionu v podstatě zastavil. Že to není pro fotbalistu ideální, přibližuje obránce Michal Kadlec, kterému chybí kolektivní trénink.

„Chodím běhat na pás, ale venku jsem běhat nebyl. Máme nějaké posilovací cviky, které plníme v domácích podmínkách. Čekáme vlastně, co bude. Každý den se ty podmínky zpřísňují. Vůbec nevíme, jak dlouho to bude trvat, takže se pouze udržujeme. Fotbal je kolektivní sport, běhat sám bez míče, bez kontaktu, to určitě není ideální,“ přibližuje Kadlec.

Minulý týden nabídl spoustu přelomových nařízení, ale nikdo nečekal, že to dojde až tak daleko.

„Probíhalo to postupně. Nejprve se mělo hrát bez diváků, pak se zrušil zápas s Olomoucí a nakonec jsme vlastně ani nemohli trénovat. To nařízení je správné, protože zdraví je na prvním místě, ale člověk neví, co bude. Nikdo to nikdy nezažil, aby se muselo chodit s rouškou,“ pokračuje Kadlec a přibližuje další program.

„Do 24. března máme nastavený individuální trénink, a pak se uvidí, ale já teda moc nevěřím, že by se to zlepšilo a povolili trénovat ve skupině. Počet nakažených každý den stoupá a asi ještě nějakou dobu stoupat bude, takže očekávám prodloužení karantény a další individuální tréninky,“ myslí si odchovanec Slovácka, který tak tráví více času doma.

„Ve volné chvíli si zahraji na Playstationu, jsme na zahradě, staráme se o malého, ale hrajeme i piškvorky. Asi to i stmelí rodiny, ale co bude v dalších dnech, se předvídat nedá. Snad to bude brzy ustupovat.“ přeje si Kadlec, který zaznamenal i aktivitu místních dobrovolníků, kteří vyrábějí roušky a využívají rovněž prostory fotbalového stadionu.

„Klobouk dolů před všemi, kteří se do toho zapojují. Je super, že lidé v této situaci nemyslí jenom sami na sebe. Snad to všichni ve zdraví zvládneme,“ dodává Kadlec v povinné roušce.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 15 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Tréninkové triko Puma černo-modré

Tréninkové triko Puma černo-modré
790 Kč

Tréninkové triko Puma modré

Tréninkové triko Puma modré
790 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií před 15 hodinami
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií

VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií včera, 19:49
VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií

Slovácko podlehlo Slavii 2:3 včera, 17:51
Slovácko podlehlo Slavii 2:3

Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií včera, 11:34
Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií

Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko pátek, 26.02.2021 21:12
Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace