Trénujeme individuálně a čekáme, co bude

čtvrtek, 19.03.2020 00:05
Trénujeme individuálně a čekáme, co bude
kadlec190320.jpg

Poslední dny hráči Slovácka trénují individuálně. Kvůli koronaviru se fotbalový život na Městském fotbalovém stadionu v podstatě zastavil. Že to není pro fotbalistu ideální, přibližuje obránce Michal Kadlec, kterému chybí kolektivní trénink.

„Chodím běhat na pás, ale venku jsem běhat nebyl. Máme nějaké posilovací cviky, které plníme v domácích podmínkách. Čekáme vlastně, co bude. Každý den se ty podmínky zpřísňují. Vůbec nevíme, jak dlouho to bude trvat, takže se pouze udržujeme. Fotbal je kolektivní sport, běhat sám bez míče, bez kontaktu, to určitě není ideální,“ přibližuje Kadlec.

Minulý týden nabídl spoustu přelomových nařízení, ale nikdo nečekal, že to dojde až tak daleko.

„Probíhalo to postupně. Nejprve se mělo hrát bez diváků, pak se zrušil zápas s Olomoucí a nakonec jsme vlastně ani nemohli trénovat. To nařízení je správné, protože zdraví je na prvním místě, ale člověk neví, co bude. Nikdo to nikdy nezažil, aby se muselo chodit s rouškou,“ pokračuje Kadlec a přibližuje další program.

„Do 24. března máme nastavený individuální trénink, a pak se uvidí, ale já teda moc nevěřím, že by se to zlepšilo a povolili trénovat ve skupině. Počet nakažených každý den stoupá a asi ještě nějakou dobu stoupat bude, takže očekávám prodloužení karantény a další individuální tréninky,“ myslí si odchovanec Slovácka, který tak tráví více času doma.

„Ve volné chvíli si zahraji na Playstationu, jsme na zahradě, staráme se o malého, ale hrajeme i piškvorky. Asi to i stmelí rodiny, ale co bude v dalších dnech, se předvídat nedá. Snad to bude brzy ustupovat.“ přeje si Kadlec, který zaznamenal i aktivitu místních dobrovolníků, kteří vyrábějí roušky a využívají rovněž prostory fotbalového stadionu.

„Klobouk dolů před všemi, kteří se do toho zapojují. Je super, že lidé v této situaci nemyslí jenom sami na sebe. Snad to všichni ve zdraví zvládneme,“ dodává Kadlec v povinné roušce.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:50
> všechna videa
FANSHOP
Vlaječka Slovácko

Vlaječka Slovácko
175 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

Tričko grafitti bílé

Tričko grafitti bílé
290 a 390 Kč

Dres originál Puma White 2019/2020

Dres originál Puma White 2019/2020
1990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko hrálo s Olomoucí bez branek včera, 20:26
Slovácko hrálo s Olomoucí bez branek

Utkání se Sigmou bohužel bez fanoušků pondělí, 25.05.2020 11:40
Utkání se Sigmou bohužel bez fanoušků

VIDEO: Magazín před Olomoucí sobota, 23.05.2020 09:03
VIDEO: Magazín před Olomoucí

Novinky PUMA ve Fanshopu čtvrtek, 21.05.2020 14:00
Novinky PUMA ve Fanshopu

Michal Kadlec vyhlíží restart ligy čtvrtek, 21.05.2020 10:00
Michal Kadlec vyhlíží restart ligy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace