U12 v předehrávce vítězně

pátek, 28.08.2020 20:43

Kategorie mladších žáků ve středu předehrávala 5. kolo SpSM-U12 JIH.

1.FC Slovácko – SK Líšeň 8:3

Branky: 4.Lesa, 10. a 20. Chvílíček, 12. a 30. Janoušek, 27. Kaštánek, 58. Beneš, 60. Konečný T.

Sestava: Koudela – Vybíral, Toman, Bořuta, Konečný A., Juřena, Svoboda, Černoch – Tomík - Dula, Beneš, Chvílíček, Lesa, Janoušek, Kaštánek, Konečný T.

V předehrávce dalšího kola žákovské ligy mladších žáků skupiny Jih přivítala kategorie U12 na svém hřišti brněnský tým SK Líšeň.

Domácí opět nevstoupili do utkání nejlépe, když hned v úvodu utkání nechali otevřít skóre soupeře. Inkasovaná branka ovšem domácí fotbalisty nerozhodila a ti čtyřmi brankami otočili skóre. Pak se ke slovu dostal i soupeř, který po sérii chyb hráčů Slovácka korigoval stav, nicméně domácí ještě v první třetině přidali další dvě branky a uzavřeli tak gólově první třetinu – 6:2. V prostřední třetině vázla v domácích řadách kombinace a když se k tomu přidala i nekoncentrovanost v koncovce, padly v prostřední části pouze dvě branky do hostující sítě – 8:2. Ještě o gól chudší byla poslední část. V té se prosadili pouze hosté a určili konečný stav utkání na 8:3.

„Dnes se opět projevila naše laxnost. Místo abychom byli aktivní a určovali tempo hry, jsme se přizpůsobili vývoji utkání. U hráčů chyběla větší chuť a touha se prosadit, často jsme nevolili vhodné řešení herních situací,“ nebyl po utkání příliš spokojen trenér Zdeněk Šturma.