Remíza se Zlínem na domácí půdě.

1. FC Slovácko - FC Fastav Zlín 3:3 (1:3)

Branky: Hanák 2, Jakubkovič

Sestava: Vávra T. – Randa (67. Dvouletý),  Křiklava (43. Šigut), Vepřovský,  Lamáček, (74. Snopek) - Sehnal, Kulyk, Ryška (67. Vaněček) – Jakubkovič, Pokorný (53. Buják), Hanák (74. Omelka)

Hodnocení trenéra Fujerika: Ze zápasu se Zlínem máme spolu s trenérem Bínou smíšené pocity. Tento zápas jsme měli vyhrát. Prvních 25 minut hry jsme byli  jasně lepším týmem, vytvářeli jsme si šance, ale opět jsme po hrubých individuálních chybách prohrávali. Zlín se dostal do vedení 0:3. Do poločasu jsme stačili snížit na 1:3, když po krásné akci zakončoval Patrik Hanák. Ve druhé minutě poločasu dostal náš brankář Tom Vávra červenou kartu za hraní rukou mimo vápno. Ale i tak jsme soupeře přehrávali a zaslouženě vyrovnali na 3:3. Tento zápas by měl být pro nás velkým ponaučením. Kluci ukázali charakter a šli za vyrovnáním, za to je musíme pochválit.

čtvrtek, 08.10.2020 10:36