V Olomouci se nám dařilo.

Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:4 (0:3)

Branky: Jakubkovič 3,  Hanák

Sestava: Šigut – Randa (75. Vaněček), Kulyk, Vepřovský, Snopek, - Sehnal, Pokorný, Ryška (70. Křiklava) – Jakubkovič (75. Omelka) , Lamáček (69. Buják), Hanák (75. Dvouletý)

Hodnocení trenéra: Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, již od začátku utkání jsme diktovali tempo hry. Soupeř působil odevzdaným dojmem. Vytvářeli jsme si spoustu šancí. Do šaten jsme šli s vedením 0:3. Ve druhém poločase jsme zůstali duchem v šatně. Chyběl nám pohyb, ve hře byla spousta nepřesností. Po naší velké šanci, kterou jsme neproměnili, přišel trest v podobě gólu. Soupeř ucítil šanci a během dvou minut snížil na 2:3. V tento moment nám úplně spadlo sebevědomí a soupeř nás dostal pod tlak. Deset minut před koncem jsme dali branku na 2:4 a zápas už jsme dotáhli do vítězného konce.

neděle, 18.04.2021 21:31