U15 se rozstřílela ve Vítkovicích

úterý, 13. 9. 2016 13:15

Kluci do 15 let si hravě poradili s Vítkovicemi, kterým nedali šanci a vyhráli 15:0.

U15: Městský fotbalový klub Vítkovice – 1. FC Slovácko 0:15 (0:7)

V sobotu 10. září 2016 odehráli hráči kategorie U15 utkání ve Vítkovicích.

Od začátku jsme byli lepším týmem a potvrzovali roli favorita. Brzy jsme se prosadili i střelecky, když se trefil Kratochvíla, který dorazil Byrtusovu střelu.

Následovala „desetiminutovka“ spálených šancí, po které hráči Slovácka definitivně rozhodli o osudu utkání. Nejprve vsítil Bobčík z přímého kopu a poté přidal 2 góly z úniků Kratochvíla.

Další minuty byl v hlavní roli Bobčík, který dal nejdřív branku po rohovém kopu, následně neproměnil penaltu a vzápětí si spravil chuť gólem po tvrdé střele z dálky. Na poločasových 7:0 uzavřel z přímého kopu Bartoš.

I druhý poločas se odvíjel podle stejného scénáře. Nejprve se předvedl Hořinka, když sám přešel přes několik hráčů a své sólo zakončil brankou. Hned poté dali góly Kratochvíla, Maňák a na průběžných 11:0 zvýšil Bartoš.

Do konce zápasu se ještě trefili Kratochvíla, Byrtus, znovu Kratochvíla a na konečných 15:0 v samotném závěru pečetil Ošívka.

Branky: 5', 20', 22', 45', 62', 66' Kratochvíla; 17', 24', 27' Bobčík; 33', 51' Bartoš; 43' Hořinka; 46' Maňák; 63' Byrtus; 69' Ošívka

Sestava: Čubík (36' Bachůrek) – Hořinka, Gabriš, Janoušek, Bartoš – Bobčík, Raisigl (36' Maňák), Byrtus – Bartošek (36' Ošívka), Kratochvíla, Houdek

Trenéři: Michal Vojtíšek, Pavel Černý

Příští zápas

PNásledující kolo sehrajeme v sobotu 17. září 2016 na domácím hřišti v Boršicích proti Frýdku Místku. Utkání začíná v 10:00.

čtvrtek, 12. 9. 2019 12:02