U15 Sigmě podlehla, U14 vítězně

pondělí, 6. 4. 2015 22:21

U15: SK Sigma Olomouc vs 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)

Po celý zápas byli hosté ze Slovácka fotbalovějším týmem než domácí. Svou kombinací dostali první poločas domácí pod tlak, ale bez brankového využití. Sigma hrozila jen z brejkových situací, které nedokázali využít.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, i nadále Slovácko na hřišti dominovalo, drželo míč a domácí do žádné šance nepouštělo. Slovácko mohlo jít do vedení, kdy v obrovské příležitosti Leskovjana domácí vykopli míč z brankové čáry. Potvrdilo se pravidlo nedáš dostaneš – hosté udělali chybu v rozehrávce a nabídli domácím zadarmo branku, která také rozhodla o tom, že domácí získali tři body.

Trenér Stýskal Tomáš: "Za předvedený výkon bych chtěl kluky pochválit, první mužstvo tabulky jsme jasně přehráli ve všech herních činnostech a dovednostech. Bohužel fotbal se hraje na góly a ten jsme my nedokázali vstřelit a pro si odvážíme porážku, která nás určitě mrzí."

Sestava: Kovář – Berčík (45´ Zvoníček), Vincour, Baran, Pernica – Leskovjan, Beran, Kohút – Jurák (62´ Jurásek), Švrček (57´ Kočiš), Šánek

Tento týden od pátku 10.4. do neděle 12.4. nás čeká tým U15 NIKE CUP v Praze na Strahově.

U14: Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko 1:6 (1:6)

Branky: Bukvic 3, Kovalčík 2, Reňák

Hostující mladíci ze Slovácka výbornou organizací hry v útoku i obraně podpořenou skvělými individuálními výkony dokázali od první minuty držet míč na svých kopačkách a smrtelnými přechody do rychlých akcí po křídlech střílet jednu branku za druhou. Celý tým zopakoval výkon na hranici svých možností z Londýna proti West Hamu a po gólovém „řádění“ všech tří útočníků tentokrát jasně přestřílel domácí Sigmu 1:6.

Sestava: Hájek – Vrba, Kaňovský, Polášek, Hruboš  - Velecký, Nedorostek, Novotný (35. Burac) – Reňák, Bukvic, Kovalčík (35.Bartoš)

Trenéři: M. Vojtíšek, M. Posolda

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPASY:

Ve čtvrtek 9.4. přivítáme ke každoročnímu prestižnímu mezinárodnímu utkání slovenské Michalovce (umělá tráva Širůch od 9:00) a další mistrovské utkání sehrajeme až v sobotu 18. 4. proti Jihlavě na domácím hřišti v Boršicích u Buchlovic od 11:45.