U15 spustila kanonádu s Vítkovicemi

pátek, 30. 9. 2016 16:56

Ve středu 28. září 2016 odehráli hráči Slovácka kategorie U15 domácí utkání proti Vítkovicím.

U15: 1. FC Slovácko – MFK Vítkovice 15:2 (6:1)

Od prvních minut byli hráči Slovácka aktivnější, ale gólově se začali prosazovat až po úvodní desetiminutovce. To když na pravé straně začal úřadovat Houdek, který nejprve vyzval Kratochvílu a o minutu později Byrtuse.

Poté se Vítkovicím podařilo snížit, když se hlavou do vlastní branky trefil Janoušek. Tahle situace domácí probudila a během následujících pěti minut přidali Kratochvílou, Houdkem a znovu Kratochvílou další tři góly a definitivně rozhodli to tom, že všechny body zůstanou na Slovácku.

V závěru prvního poločasu přidal Kratochvíla další branku a uzavřel první dějství za stavu 6:1.

I ve druhém poločase byli starší žáci Slovácka lepší a hned v první minutě se prosadil Byrtus, který dorazil Ošívkovu střelu do tyče.

Další gól do vítkovické branky přidal Sukup, následně se prosadil Hořinka, jehož střelu tečoval hostující obránce a obdobná teč pomohla i střele Bobčíka o pár minut později. Vlastní branku si vstřelili i hosté, když Kratochvíla hledal centrem některého ze spoluhráčů. Na průběžných 12:1 zvyšoval Bobčík.

Hostům se podařilo snížit po střele zpoza velkého vápna, ale pak už se prosazovali pouze hráči Slovácka. Branky přidali Byrtus, Kratochvíla a na konečných 15:2 pečetil Bobčík.

Branky:   13', 22', 25', 32', 64' Kratochvíla; 14', 36', 61' Byrtus; 51', 54', 68' Bobčík; 41' Houdek; 41' Sukup; 49' Hořinka; 20' vlastní

Sestava:   Čubík (36' Bachůrek) – Hořinka, Janoušek, Bobčík, Bartoš (36' Gabriš) – Kudela, Raisigl, Byrtus – Ošívka, Kratochvíla, Houdek (36' Sukup)

Trenéři:   Michal Vojtíšek, Jiří Perůtka, Pavel Černý

Příští zápas U15

V příštím kole přivítáme v domácí prostředí Jihlavu. Utkání se odehraje v sobotu 1. října 2016 od 10:00 na hřišti v Boršicích.