neděle, 16. 10. 2011 09:49

Slovácko stále bez ztráty bodu!
12.kolo SCM U16

1.FC Slovácko : FC Baník Ostrava 4:2 (3:1)

Na Širůchu se hrál za krásného fotbalového počasí otevřený fotbal se šancemi na obou stranách. Hned v úvodu se uvolnil Sadílek a po jeho přihrávce hlavou skóroval Galuška – 1:0. Hosté srovnali vzápětí, po standardní situaci se trefil taky hlavou Szotkowski – 1:1. Těsně před koncem první půle si hostující obránce v tísni vsítil vlastní branku a o minutu později po nádherném uvolnění Machalíkem získal Minář Slovácku dvougólový náskok – 3:1.
Hned zkraje druhé půle znovu přišla krásná akce domácích a tentokrát Minář předložil tutovku Machalíkovi, který nezaváhal – 4:1 pro Slovácko. Baník se nepoložil a odpověd přišla vzápětí. Po standardní situaci z boku opět hlavou Plesník snížil – 4:2. V zajímavém zápase již žádná branka nepadla i když šance byli na obou stranách. Svěřenci trenérů M.Hlahůlka a V.Uhlíře se tak na čele tabulky odpoutali právě od ostravského Baníku a nyní mají na prvním místě tříbodový náskok.

Branky: 8.Galuška, 36.vlastní, 38.Minář, 49.Machalík
Sestava: Semanko - Suchý, Ohnutek, Síleš, Petrucha – Vinkler (77.Skřivan), Silnica, Sadílek, Machalík (61.Martinka) - Galuška, Minář (72.Kryl).
Trenéři:Uhlíř,Hlahůlek