úterý, 29. 8. 2017 11:22

Slovácko si neporadilo s Baníkem Ostrava a ze Slezska odjelo bez bodů.

U16: Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 6:0 (5:0)

Mladší dorostenci po třech výhrách v řadě tvrdě narazili proti Baníku Ostrava.

Slovácko mělo špatný vstup do utkání, než se mladší dorostenci rozkoukali, bylo to již 2:0.

Dobře hrající Baník byl směrem dopředu velmi nebezpečný a obrana Slovácka nedokázala eliminovat další nebezpečné útoky, a tak Baník do poločasu udeřil ještě 3x.

Druhý poločas se hra již více srovnala, Baník však přidal ještě jednu branku a uštědřil tak Slovácku debakl 6:0.

Sestava: Bachůrek – Bartoš, Janoušek (51. Kočí), Gabriš, Porč (51. Knotek) – Kirschner, Bobčík (40. Kudela), Byrtus – Houdek, Kratochvíla, Hynek (44. Pak)

Trenéři: Hlaváček, Zlínský

U18: FC Baník Ostrava - 1.FC Slovácko U18 5:0 (1:0)

První poločas byl ze strany Slovácka velmi slušný. Drželo míč, dobře kombinovalo a především z pravé strany se dařilo soupeře přečíslovat, ale své možnosti bohužel nevyužilo a v závěru naprosto zbytečně inkasovalo po autovém vhazování.

Ve druhé půli už souhra vázla a hlavně kluci začali po ztrátě míče propadat ve středu hřiště, což Baník z protiútoků tvrdě trestal.

Sestava: Andrés – Jahoda Janík, Jurák, Jakubowicz- Žák (45.Liška), Pavlíček, Hrabina – Tomaštík (60.Gavenda), Řehola (65.Dvořáček), Šimoník (45.Kafka)

Trenéři: Petr Slončík, Eda Chudárek

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS

V dalším kole čeká Slovácko utkání s Prostějovem. Utkání se hraje ve středu 30.8 od 13:30 hod na stadionu Širůch ve Starém Městě.

pondělí, 18. 9. 2017 17:26