U16 poprvé v sezóně nevyhrála

úterý, 10. 4. 2012 09:32

V první půli byli lepším týmem hosté, kteří se také po zásluze ujali vedení. Domácí hráči dřeli, ale k žádné vážnější akci to nevedlo.

Po změně stran zápas ještě získal na dramatičnosti, akce se přelévaly z jedné strany na druhou, ale gól již nepadl.

U domácích k němu měl nejblíže Galuška, který poslal tři minuty před koncem Suchého centr jen těsně vedle levé tyče olomouckého gólmana.

Po závěrečném hvizdu tedy svítil na ukazateli skóre stav 1:0 pro hosty, čímž se také uzavřela neuvěřitelná šňůra 18 vítězství v řadě domácího týmu.

1.FC Slovácko – Sigma Olomouc 0:1 (0:1)

Sestava: Semanko – Suchý, Síleš, Ohnutek, Petrucha – Martinka (62. Hruška), Silnica, Machalík, Vinkler – Galuška, Zajíc (41. Skřivan)

Trenéři: M. Hlahůlek, V. Uhlíř

V dalším utkání zajíždí naši hráči v sobotu na půdu  Hlučína.