U16 porazila v přípravě MTK Budapešť

pondělí, 5. 8. 2013 08:05

2.8.2013 1.FCS U16 – MTK Budapešť 4:0

V dalším z přípravných utkání narazili mladší dorostenci Slovácka na kvalitní tým z Maďarska. Do utkání vstoupili aktivně a svým pohybem dělali soupeři potíže. Hned v první půli si dokázali vytvořit řadu brankových příležitostí a zaslouženě se dostali do poločasového vedení 3:0.

Ve druhé půli ale soupeř z Maďarska hru vyrovnal a začal být také nebezpečný. Obrana domácích hráčů byla pozorná, a když už se hosté dostali do zakončení, zasáhl výborně chytající Bartoš. V druhé části utkání ještě Slovácko přidalo jednu branku a upravilo tak na konečných 4:0.

Branky: Salay 2x, Vrba, Sadílek