U16: Přestřelka v Brně nakonec pro domácí

úterý, 17. 4. 2018 09:56

Slovácko prohrálo v Brně 3:4 po divoké přestřelce.

Slovácko vstoupilo velmi dobře do utkání, bylo aktivnější a hned v 5. min. Mustafa uklidil odražený balón a poslal Slovácko do vedení. I nadále bylo Slovácko lepším týmem, diktovalo tempo hry a dostávalo se do šancí, další branka se ale vstřelit nepodařila.

V závěru poločasu zahrozila také Zbrojovka, ale gólman Andres byl pozorný. Úvod druhého poločasu však Slovácko zaspalo a během krátké chvíle využilo Brno dva rohové kopy a vedlo 2:1.

Následující průběh byl bohatý na branky, v krátkém sledu padly další branky. Slovácko vždy dotahovalo, nejprve na 2:2 srovnával Byrtus, na průběžných 3:3 pak Kratochvíla.

V závěru mohl Byrtus otočit skóre ve prospěch Slovácka, ale ve velké šanci nedokázal dostat balón do sítě, naopak v posledních vteřinách svoji šancí využila Zbrojovka a stanovila výsledek na konečných 4:3 pro domácí.

U16: Zbrojovka Brno – 1. FC Slovácko 4:3 (0:1)

Branka: 41.,44., 50. Fila, 80. Adamec – 5. Mustafa, 47. Byrtus, 51. Kratochvíla

Sestava: Andres – Bartoš, Janoušek, Kočí, Pak – Kudela, Raisigl (65. Bartošek), Mustafa (60. Mustafa) – Houdek (47. Hořínka), Kratochvíla, Knotek (45. Byrtus)

Trenéři: Hlaváček, Zlínský

středa, 10. 10. 2018 20:50