pondělí, 16. 10. 2017 12:18

Mladší dorostenci si připsali další vítězství, když na domácím hřišti porazili Líšeň.

U16: 1.FC Slovácko – SK Líšeň 4:1 (1:0)

V prvním poločase byl k vidění svižný fotbal, více šancí si vytvořili domácí mladíci.

Ve 32. min poslal Slovácko do vedení Velecký, který se trefil z přímého volného kopu.

Do druhého poločasu přitlačilo Slovácko ještě více na pilu a v rozmezí pěti minut zasadilo Líšni tři údery.

Ve 46. min. svůj unik proměnil Kratochvíla, v 48. min. Knotek ve své šanci také nezaváhal a v 49. min. Velecký uklidil zpětnou přihrávku pod břevno.

Do konce utkání malinko tempo hry upadlo, Líšeň v závěru korigovala výsledek na konečných 4:1 pro Slovácko.

Branky: 32. a 49. Velecký, 46. Kratochvíla, 48. Knotek – 84. Raitmajer

Sestava: Andres – Hořínka, Gabriš, Janoušek, Porč (56. Pak) -  Kudela, Velecký, Kirschner (61. Hynek) – Knotek (53. Houdek), Kratochvíla, Byrtus

Trenéři: Hlaváček, Zlínský

úterý, 11. 12. 2018 20:39