U16: Slovácko porazilo olomouckou Sigmu 3:1

středa, 1. 11. 2017 08:29

Dorostenci do 16 let uhájili doma všechny body.

U16: 1. FC Slovácko – SK Sigma Olomouc 3:1 (1:1)

Utkání mladších dorostenců provázel po celé utkání poměrně silný vítr, což atraktivitě utkání příliš nepomohlo.

Slovácko šlo přesto v 10. min. po hezké akce do vedení, Bartoš si narazil s Kratochvílou a střelou o tyč poslal domácí do vedení.

V průběhu prvního poločasu se do více nebezpečných situací dostávalo Slovácko, ale těsně před poločasem udeřila Sigma a srovnala na poločasových 1:1.

I ve druhém poločase bylo Slovácko o kousek lepším týmem, čehož využil aktivní Byrtus a dvěma brankami rozhodl o vítězství Slovácka.

Branky: 10. Bartoš, 53. a 65. Byrtus – 38. Kašpárek

Sestava: Andres – Bartoš (75. Hořínka), Janoušek, Kočí,  Porč (72. Hynek) -  Kudela, Velecký (68. Pak), Kirschner – Houdek (46. Knotek), Kratochvíla (64. Mustafa), Byrtus

Trenéři: Hlaváček, Zlínský