Víkendové výsledky mládeže

středa, 24. 9. 2014 07:51
Víkendové výsledky mládeže
U17zlin120914.jpg

U17: 1.FC SLOVÁVKO – MFK Karviná  1:0 (0:0)
Branka: Pospíšil

Slovácko vyhrálo na domácí půdě s Karvinou.
V domácím utkání se Slovácko představilo na stadionu Širůch proti silnému celku z Karviné. Hosté se od začátku utkání prezentovali aktivním pojetím hry a vysoko napadali rozehru Slovácka. V úvodu utkání tak chvíli trvalo, než se domácí hráči adaptovali na tento styl hry a překonali vysoký presink  kombinací, která vedla k zakončení. V první půli si přesto Slovácko dokázalo vytvořit vyložené šance, ale scházela přesnost respektive důraz ve finální fázi.
Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Oba týmy hrály  ve velkém tempu. Byli to ale právě domácí hráči, kteří dokázali využít jednu z šancí a vstřelili branku, která nakonec rozhodla o výsledku utkání.
 

Sestava: Bartoš– Holík,Kaňovský, Škubník,Lorenc (Vrba)– Pěnička, Šmatelka, Sadílek – Pospíšil, Janík (Jamný), Salay (Knap)
Trenéři: Kameník, Gazdoš
V dalším utkání se kategorie U17 představí v sobotu 27. 9. na domácím hřišti proti Frýdku Místku.

U16: 1.FC Slovácko – Karviná 11:0  (2:0)
Branky: Kubala4, Gabčo3, Vrána2, Hrabina, Řihák
Vítězství Slovácka nad Karvinou.

V prvním poločase, kdy měl soupeř ještě dostatek sil jsme byli sice kombinačně lepším týmem, ale špatným řešením ve finální fázi jsme se ochudili o větší počet vstřelených branek. I přesto jsme po prvním poločase vedli 2:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a právě oproti prvním poločasu jsme se poučili a střelecky začali být efektivní. Výsledkem toho bylo devět vstřelených branek a konečné skóre 11:0.

Sestava: Pěgřím  – Olšanský, Vlček, Miklík (Jakubowicz), Jamný (Stojaspal) – Řihák, Pavlíček, Vrána – Hrabina, Kubala (Žák), Gabčo.
Trenéři: Němčický, Chudárek

V dalším utkání se naše šestnáctka utká v sobotu 27.9. ve 12:30 na Širůchu s týmem Fr. Místku.

Starší žáci kategorie U15 si poradili s Opavou

U15: 1.FC Slovácko - Opava  5:1 (3:1)
Soupeř byl velmi nepříjemný, agresivně a hodně vysoko napadal naši rozehrávku. V zápase se, ale ukázala naše kvalita v individuálních činnostech, kdy jsme dokázali v těžkých situacích soupeře přehrát. Dařilo se nám i ve finální fázi, kdy jsme dokázali naše akce dohrávat a efektivně zakončovat. Výsledek je naprosto zasloužený, i když se nerodil snadno. 

trenér Stýskal Tomáš – kluci zaslouží pochvalu jak jsi s nepříjemným soupeřem poradili.  Potěšil nás hlavně způsob hry, kterým jsme se prezentovali. 
Branka: 7´ Spáčil, 8´ Leskovjan, 18´ Šánek, 52´ Beran, 56´ Kohút
Sestava: Hájek –Jurák, Vincour, Baran, Zvoníček(58´Dovrtěl) –  Beran, Leskovjan(60´Jurásek), Kohút – Šánek, Švrček(55´ Janík), Spáčil(36´Šenkeřík)

Trenéři: T.Stýskal,  M.Beran

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS: V dalším zápase zajíždí Slovácko na regionální derby do Zlína. Utkání se odehraje v neděli 28.9.2014 na hřišti ve Fryštáku. 

U14: 1. FC Slovácko – Opava 2:1 (2:0)
Branky: Nedorostek 2 - Gorčica

Na skvěle připraveném hřišti v Boršicích u Buchlovic byli mladíci ze Slovácka po celý zápas o trošku lepší a zaslouženě zvítězili po dvou brankách J. Nedorostka.

Utkání se výsledkově rozhodlo již v prvním poločase, kdy nejprve po krásné individuální akci Martina Bukvice dorážel před brankou Opavy domácí Jakub Nedorostek – 1:0. Hned po dalších 8 minutách našel Martin Bukvic krásnou přihrávkou Davida Šenkeříka, jehož křížnou střelu opět dorazil výborně hrající Kuba Nedorostek - 2:0.
Ve druhém poločasu už se domácí hráči nedokázali i přes mírnou herní převahu brankově prosadit a museli se tak strachovat o výsledek až do závěrečného hvizdu. Opava totiž dokázala v poslední minutě vstřelit gól a zápas zdramatizovat. Další branka však již nepadla a Slovácko mohlo zaslouženě slavit třetí výhru v řadě.

Branka: 24. Burac
Sestava: Trčka – Suchánek (50. Polášek), Kaňovský, Horák, Ševčík – Velecký, Bukvic, Nedorostek (60. Švrček) – Šenkeřík (35. Bobčík), Novotný, Kovalčík (44. Houdek)

Trenéři: M. Vojtíšek, M. Posolda

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS:
 V neděli 28. 9. odjíždí starší žáci Slovácka na derby do Zlína. Utkání se hraje na hřišti ve Fryštáku od 11:45.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
před 2 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

Šála Jsem modrobílý

Šála Jsem modrobílý
350 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
1190 a 1590 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Michal Kadlec trénuje se Slováckem včera, 11:00
Michal Kadlec trénuje se Slováckem

Odpovědi Michala Korduly na dotazy fanoušků pondělí, 18. 6. 2018 23:00
Odpovědi Michala Korduly na dotazy fanoušků

Soustředění v Losinách je v plném proudu pondělí, 18. 6. 2018 12:07
Soustředění v Losinách je v plném proudu

V pondělí startuje výměna permanentek pátek, 15. 6. 2018 09:40
V pondělí startuje výměna permanentek

Zaostřeno: Liga mění svůj herní formát čtvrtek, 14. 6. 2018 06:06
Zaostřeno: Liga mění svůj herní formát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace