U17: Na úvod sezóny výhra na penalty s Hradcem Králové

Mladší dorostenci mají za sebou úspěšní vstup do sezóny.

1. FC SLOVÁCKO - FC HRADEC KRÁLOVÉ 2:1 na penalty (1:1)

Góly: Slouka

Sestava: Urban - Daňhel, Menšík (75. Vašíček), Janečka, Zámečník - Severa, Jurčeka, Gryc (75. Kolář) - Břečka (55. Hubník), Šušla, Slouka (75. Havlík)

Hodnocení trenéra Vlachovského: V prvním poločase byl zápas vyrovnaný, bohužel jsme inkasovali jako první po samostatném nájezdu, naštěstí do poločasu po hezké akci srovnal Slouka. Po změně stran nám ubívali síly rychleji než soupeři, který měl územní převahu, své příležitosti nevyužil a strhnout vítězství jsme mohli na svou stranu my, ale penaltu na konci zápasu jsme neproměnili. V penaltovém rozstřelu jsme byli šťastnější. U kluků bych nejvíce ocenil velkou vůli po dobrém výsledku.

U-15: Remíza s Hodonínem

U13: Dominantní výkon nám zajistil vítězství nad Znojmem neděle, 27.09.2020 13:24
U13: Dominantní výkon nám zajistil vítězství nad Znojmem