U17 otočila zápas s Opavou

pondělí, 26. 3. 2012 11:08

V prvním jarním kole se na domácím hřišti představil soupeř Z Opavy. Do úvodu utkání jsme nevstoupili šťastně a již v 7. minutě po zaváhání obrany se hosté ujali vedení.

V 18 minutě po rohu se dostal míč k volnému Hanákovi a ten zblízka srovnal skóre na 1:1. Soupeř nás napadal na vlastní půli a to nám dělalo problémy a náš tým se tolik nedostával do kombinace.

Ve druhém poločase jsme se po dlouhém míči za obranu dostali do vedení díky Michnovi, který po kličce brankaři vstřelil vedoucí gól.

Soupeř se snažil vyrovnat a šance se střídaly na obou stranách. V 73. minutě svým druhým gólem
do šibenice upravil na konečných 3:1 pro Slovácko Hanák.

1 FC Slovácko-Opava  3:1 (1:1)
Branky: 18. a 73. Hanák, 44. Michna
Sestava: Kohoutek - Palička, Holík, Novotný, Rusňák - Slaný (Janečka) Ťok, Sadílek - Hanák, Ouroda