U 17 - Slovácko porazilo Brno

V prvním domácím utkání vyhráli hráči 1 FC Slovácka na d Brnem 2:0.
2.kolo SCM U 17

1.FC Slovácko-FC Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)

Ve 2.kole se poprvé na domácím trávníku představili hráči Slovácka proti silnému soupeři z Brna. Vstup do začátku utkání domácím příliš nevyšel,nedařila se kombinace a soupeř nás mohl potrestat z chyb našich hráčů,ale díky brankaři Galářovi se soupeř nedostal do vedení. V závěru prvního poločasu šlo Slovácko do vedení, kdy se po rohovém kopu dostal míč k Paličkovi a ten skóroval. Začátek druhé půle vyšel domácím na jedničku a po pěkné kombinaci zvýšil Janečka na 2:0. Poté se hrál  vyrovnaný fotbal a když v závěru hosty ve vyložené brankové příležitosti vychytal opět Galář, tak zápas skončil vítězstvím 1.FCS v poměru 2:0.

Branky: 37. Palička, 42. Janečka

Sestava:Galář - Palička, Bucala, Novotný, Rusňák - Slaný (Zmrzlík), Kozubík, Ťok (Ouroda), Michna - Janečka (Mikulec), Hanák

Další utkání je již tuto středu, kdy hráči 1 FC Slovácka hostí soupeře z Karviné. Utkání se hraje na Širůchu v 16.30h.