pátek, 26. 8. 2011 08:41

V druhém domácím utkání prohráli hráči 1.FCS s Karvinou 2:4.

3. kolo SCM U 17

1.FC Slovácko-Karviná 2:4 (1:3)
V dalším utkání se již po druhé za sebou na domácím hřišti představil soupeř Karviné. Hosté přijeli bojovně naladěni a po chybách v naši defenzivě zaslouženě vyhráli 4:2.

Do začátku utkání hráči 1 FC vstoupili solidně, ale proti dobře hrajícímu obrannému bloku jsme se jen těžko prosazovali. Hned první roh, ale skončil pro domácí hráče obdrženým gólem. O 7 minut později, ale Slovácko stačilo srovnat po individuální akci a střele Janečky.

Domácí hráči se snažili soupeře přitlačit k jejich šestnácte, ale  zapomněli na bránění a toho soupeř ve 33. minutě po rychlém protiútoku využil a vedli  2:1. Těsně před přestávkou dostali hráči 1 FC další gól kdy se z 30 metrů trefil hráč Karviné.

Do druhé půle vstoupili hráči aktivně, ale žádná z akcí na snížení nepříznivého stavu nepřišla. Naopak po chybě brankaře soupeř zvýšil na 4:1. V 80 minutě po akci Janečky upravil skóre na 2:4 domácí Michna.

Branky:19. Janečka, 80. Michna

Sestava: Kohoutek – Palička, Bucala, Novotný (Mikulec), Rusňák – Ouroda (Zmrzlík), Kozubík, Ťok, Michna – Hanák, Janečka.

Trenéři: Němčický, Chudárek

V dalším utkání zajíždí hráči 1 FC Slovácka do Olomouce.

U16 - Povinné tři body!
3.kolo SCM U16

1.FC Slovácko U16 – MFK Karviná 6:0 /2:0/

Utkání hrané ve velkém vedru rozhodli domácí hráči zkraje zápasu. Nejprve se trefil po přihrávce Mináře Sadílek a vzápětí z penalty zvýšil Galuška. Potom domácí hodně polevili
a dovolili hostům hru vyrovnat. Hráči 1.FCS lehce ztráceli míče, nedokázali jej déle podržet a zakombinovat.
Začátek druhé půle byl ještě vyrovnaný, ale po třetí brance, kterou vsítil po individuální akci opět Sadílek se domácí hráči zklidnili a jejich výkon šel nahoru. Dokázali si vytvářet šance a postupně Galuška, Zajíc a Vinkler stanovili konečný výsledek. Hosté si přes sympatický  výkon vyloženou šanci nevytvořili, Slovácko tak v utkání průměrné úrovně vysoko zvítězilo 6:0.

Branky: 12.,36. Sadílek, 16./pen/,63 Galuška, 71.Zajíc, 72.Vinkler
Sestava:Semanko-Suchý/55Skočík/,Ohnutek,Síleš,Petrucha-Vinkler,Silnica,Sadílek,