U17 & U16: Slovácko dvakrát porazilo Zlín

SCM U17 10.9.2014
1.FC SLOVÁVKO – FASTAV Zlín 3:1 (1:0)
Branky: Kaňovský, Sadílek, Kubala

Slovácko vyhrálo derby se Zlínem.

V atraktivním utkání se od začátku hrál rychlý a důrazný fotbal, ve kterém se na obou stranách objevovaly nepřesnosti. Slovácko se dokázalo lépe orientovat ve středu hřiště a vyhrávalo důležité osobní souboje, které následně vedly k mírné převaze. Z ní poté pramenily standardní situace, ze kterých se domácí hráči prosadili. Nejdříve Kaňovský z rohového kopu, poté ve druhé půli z přímého volného kopu Sadílek. V závěru utkání si poté domácí i vlivem vyloučení na straně Zlína dokázali vytvořit převahu a vstřelili třetí branku Kubalou. Následně ale po zbytečné individuální chybě snížil Zlín na konečných 3:1.

Sestava: Barotš – Holík, Kaňovský, Škubník, Čajka – Pěnička (Lorenc), Šmatelka (Jüstel), Sadílek – Pospíšil, Kubala, Janík (Knap)

Trenéři: Kameník, Gazdoš

V dalším utkání se kategorie U17 představí v neděli 14.9. v 10.00 hod. na HFK Olomouc.

SCM U16 11. 9. 2014
1 .FC Slovácko – Zlín 3:0 (2:0)

Branky: Gabčo 2, Vrána

Slovácko v domácím utkání zvítězili nad Zlínem.

Hráči Slovácka byli většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě zvítězili nad hosty ze Zlína.

V úvodu měl soupeř brankovou příležitost, ale v koncovce selhal. Naši hráči byli ale fotbalovější a po hezké akci jsme se ujali vedení zásluhou Gabča. Na konci poločasu jsme se dostali do dvoubrankového vedení, kdy se střelecky prosadil Vrána.

V druhém poločase jsme měli zápas pod kontrolou, ale z mnoha příležitostí jsme se trefili pouze jednou, kdy se prosadil opět Gabčo.

Sestava: Pěgřím – Olšanský (Jakubowicz), Vlček, (Miklík), Červinka, Jamný (Stojaspal) – Řihák, Vrána, Žák (Krejčík) – Pavlíček ( Gavenda), Gabčo, Rožek (Hrabina).

Trenéři: Němčický, Chudárek

V dalším utkání se naše šestnáctka utká ve středu 14. 9. ve 12:00 na hřišti HFK Olomouc.