středa, 17.09.2014 11:03

SCM U17  14.9.2014
1.HFK Olomouc - 1.FC SLOVÁVKO 0:4 (0:3)
Branky: Knap, Pospíšil 2, Holík

Slovácko dobře vstoupilo do utkání a již v jeho samotném úvodu si dokázalo vytvořit převahu, ze které pramenily vyložené šance. Ty se podařilo proměnit a v 11.minutě vyhrávali hosté 0:2. Slovácko dále dobře kombinovalo, drželo míč a snažilo se ohrožovat branku soupeře, který až na výjimky nedokázal branku ohrozit. Do poločasu ještě Slovácko navýšilo skóre na 0:3.

Ve druhé půli ale domácí hráči zlepšili pohyb, vysoko napadali rozehru a byli důrazní v osobních soubojích, takže byla hra často přerušena a ztratila tak na plynulosti. Na konci utkání ale ještě dokázali hosté vstřelit branku a upravili tak výsledek utkání na 0:4.

Sestava: Zatloukal – Holík,Vrba, Škubník, Čajka (Lorenc)– Pěnička, Šmatelka (Kaňovský), Sadílek – Pospíšil, Janík, Knap
Trenéři: Kameník, Gazdoš

V dalším utkání se kategorie U17 představí v sobotu 20.9. na domácím hřišti proti Karviné.

SCM U16  14. 9. 2014
HFK Olomouc - 1 .FC Slovácko 0:2  (0:2)
Branky: Furmánek, Hrabina

Prakticky po celé utkání bylo naše mužstvo lepším týmem. V prvním poločase měl soupeř dvě příležitosti dát branku, ale v koncovce selhal. Naše mužstvo, bylo ale silnější v kombinace a po brankách Furmánka a Hrabiny bylo skóre 2:0.

V druhém poločase jsme se usadili na soupeřově půlce, ale z převahy jsme nebyli tentokrát tak střelecky produktivní jak bychom jsme si představovali.

Sestava: Horáček  – Jakubowicz, Vlček (Olšanský), Miklík,  Stojaspal (Jamný) – Krejčík (Řihák), Pavlíček (Žák), Furmánek – Gavenda, Gabčo, Hrabina.
Trenéři: Němčický, Chudárek

V dalším utkání se naše šestnáctka utká v sobotu 20.9. v 16:00 na Širůchu s týmem Karviné.

pondělí, 01.03.2021 07:02