pondělí, 29. 8. 2011 14:00

U 17 - Slovácko vyhrálo na hřišti Olomouce

4.kolo SCM U 17
Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:3 (1:2)

Ve 4. kole zavítali hráči Slovácka do Olomouce, kde se střetli s domácí Sigmou.Celé utkání bylo dramatické, obě dvě mužstva se snažila hrát útočný fotbal. Hráči Slovácka se dostali do vedení v 19.minutě, kdy po centru Bucaly Michna hlavičkoval do břevna, ale Hanák dorazil míč do sítě – 1:0 pro Slovácko. Ve 34. minutě po samostatné akci olomouckého útočníka domácí srovnali na 1:1. Těsně před přestávkou se ale po rychlé akci dostal míč po střele Hanáka k Janečkovi, který poslal hosty opět do vedení 2:1.

Do druhé půle vstoupili domácí aktivně a po standardní situaci si dalo Slovácko vlastní gól – srovnáno 2:2. Poté se obě mužstva snažila o vítězný gól, který nakonec padl v 68.minutě. Po centru ze strany se prosadil svým důrazem Hanák a přiblížil 1.FCS tříbodovému zisku. Díky obětavosti celého týmu ze Slovácka se již Sigmě nepodařilo srovnat a tak si hosté odváží cenný skalp silného
soupeře.

Branky: 19., 68. Hanák, 38. Janečka

Sestava: Galář - Bucala, Mikulec, Novotný, Rusňák - Ouroda (Zmrzlík), Kozubík, Michna, Ťok - Janečka, Hanák.

V dalším utkání hostí hráči Slovácka soupeře z Hlučína. Utkání se hraje v sobotu v 10.15h na Širůchu.