U17 veze z Hlučína bod

pondělí, 16. 4. 2012 10:12

Ve 20. kole se naši hráči střetli s celkem Hlučína. Soupeř podal velmi důrazný, bojovný výkon a utkání nakonec skončilo remízou 1:1.

V prvním poločase se hrál spíše bojovný fotbal, ale do větší šance se nedostalo ani jedno z mužstev.

Do druhé půle Slovácko nevstoupili dobře a hned v úvodu inkasuje branku, kdy se ve velkém vápně dostal k míč k volnému hráči soupeře a ten otevřel skóre .

Poté se Slovácko snaží o vyrovnání, ale dlouho se hráčům nedaří prolomit obranný val domácího mužstva. Nakonec se však hráči Slovácka vyrovnání přeci jen dočkají. Ke konci utkání po dlouhém míči za obranu a chybě hostujícího brankaře se lobem za obranu do prázdné branky prosadil Slaný.

Hlučín U17 - 1 FC Slovácko U17 1:1 (0:0)
Branky:75 Slaný

Sestava: Galář – Ouroda, Bucala, Novotný, Rusňák – Slaný, Holík, Ťok, Hanák, Michna – Sadílek, Hanák (Janečka).
Trenéři: Němčický,Chudárek

V Příštím utkání přivítají naši hráči celek Frýdku Místku.