U17 zvítězila nad Hlučínem 4:1

neděle, 4. 9. 2011 12:00

V 5. kole hostili domácí hráči soupeře z Hlučína.Hráči 1 FC vstoupili do utkání aktivně a již v 5 minutě svou dravostí dostal naše borce do vedení Slaný.Soupeř byl,ale houževnatý a v první půli bylo z naší strany hodně laciných ztrát.Přesto po krásné akci a centru Paličky Rusňák zvyšuje ve 29 minutě na 2:0 a ve 35 minutě opět Palička nachází ve vápně Janečku,který upravuje do poločasu na 3:0.

Ve druhém poločasu jsme začali lépe kombinovat,soupeře jsme přehrávali na jejich půlce,ale hlavně šance Janečky volala po gólu.V 65 minutě po důrazu a se štěstím Janečka svým druhým gólem zvyšuje na 4:0.V 78 minutě střelou ze 30 metrů do šibenice Hlučín upravuje na konečných 4:1.

1.FC Slovácko-Hlučín 4:1 (3:0)
Branky: 5. Slaný, 29. Rusňák, 35. a 65. Janečka

Sestava: Galář - Palička, Bucala (Mikulec),Novotný (Zmrzlík),Rusňák - Slaný, Kozubík, Ťok, Michna - Janečka (Hanák), Ouroda
Trenéři:Němčický,Chudárek

V dalším utkání se utkají naši hráči ve Frýdku Místku.