U18 a U16: S Hlučínem bez zaváhání

úterý, 5. 9. 2017 09:28

Týmy U18 i U16 si poradily s Hlučínem a na domácí půdě uhájilo Slovácko všechny body.

U18:  1. FC Slovácko - Hlučín 5:0 (3:0)

Slovácko od začátku působilo aktivnějším a fotbalovějším dojmem a během prvního poločasu vstřelilo po pěkných akcích tři branky.

Po přestávce přidalo ještě další dvě a zaslouženě vyhrálo. Tentokrát, až na pár výjimek, zaslouží pochvalu za aktivitu v defenzivní činnosti.

Branky: 17.Hrabina, 68. Liška, 36. 45. 82. Jakubowicz

Sestava: Bachůrek – Jahoda Janík, Jurák, Jakubowicz- Dvořáček, Krejčík (45.Pavlíček), Hrabina (59.Liška) – Tomaštík, Gavenda (45. Kafka),Žák (63.Kočiš)

Trenéři: Petr Slončík, Eda Chudárek

Příští zápas

Přiští utkání FCS U18 - Zbrojovko Brno se koná v neděli 10.9 2017 ve 13:00 na stadionu Širůch ve Starém Městě.

U16: 1. FC Slovácko - Hlučín 3:0 (2:0)

Mladší dorostenci měli utkání po celou dobu ve své režii, v prvním poločase se 2x prosadil Kratochvíla.

Ve druhém poločase přidal třetí branku Knotek.

Hosté z Hlučína si vypracovali jednu velkou příležitost, kterou však gólman Andres zlikvidoval.

Branky: 24. a 39. Kratochvíla, 69. Knotek

Sestava: Andres – Bartoš, Janoušek, Kočí, Porč (46. Pak) – Kirschner (64. Knotek), Kudela, Byrtus – Houdek (64. Hořínka), Kratochvíla, Hynek (46. Velecký)

Trenéři: Hlaváček, Zlínský

čtvrtek, 24. 5. 2018 13:59